Новини

ПРЕС-АНОНС Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада Дні популяризації економічного розвитку «Розвиток підприємництва – запорука успіху громади!»

8-9 жовтня 2019 року відбудуться Дні популяризації економічного розвитку в Михайло-Коцюбинській об’єднаній територіальній громаді на виконання Грантового проекту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами.

13:55 03.10.2019

День Дошкільних працівників у громаді

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, великого терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Саме такими є працівники закладів дошкільної освіти МихайлоКоцюбинської ОТГ, яких напередодні професійного свята 27.09.2019 року, прийшли привітати начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія Гаєвська та методист відділу Тетяна Руденко.

17:15 01.10.2019

Нам не забути днів війни… У нашій пам`яті вони. І ті герої незабутні, що з нами йдуть в віки майбутні.

21 вересня Михайло-Коцюбинська громада відзначала День визволення Чернігівщини від нацистських окупантів. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного жителя країни. Адже, саме Україна і зокрема Чернігівщина,  зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

16:54 24.09.2019

Дошкільнята змагалися на Малих олімпійських іграх

В Михайло-Коцюбинській ОТГ 18.09.2019 року з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту України відбулися Малі олімпійські ігри для вихованців  закладів дошкільної освіти. Змагання такого типу проводяться  в громаді  вже третій рік поспіль.

15:46 19.09.2019

ЗУСТРІЧ НА СЛАВЕТНІЙ ЗЕМЛІ ГРИГОРІЯ ВЕРЬОВКИ

15 вересня в смт. Березне відбулося ІІІ  Обласне свято української пісні і танцю імені Григорія Верьовки,  славетного диригента і композитора. Метою проведення даного заходу є розвиток, популяризація та збереження автентичного фольклору, музично-хорової та хореографічної культури, підтримка і активізація аматорського руху, підвищення художнього рівня та виконавської майстерності творчих колективів, посилення впливу традиційного народного мистецтва на духовне та естетичне виховання населення .

16:12 16.09.2019

Педагогічні зустрічі «Калейдоскоп дошкільника»

У відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 12 вересня 2019 року  відбулась перша  педагогічна зустріч «Калейдоскоп дошкільника», метою якої була ідея вдосконалення  національно-патріотичного виховання в закладах дошкільної освіти громади.

10:52 13.09.2019

29 СЕРПНЯ 2019 РОКУ ЗБИРАЛИСЯ ПЕДАГОГИ ГРОМАДИ

Підсумки 2018-2019 навчального року та пріоритетні завдання на новий навчальний рік розглядалися та аналізувалися під час засідання колегії відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської ОТГ.

09:00 30.08.2019