НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

8 лютого 2019 року в залі засідань Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулась семінар-нарада керівників закладів освіти громади за участю представників Чернігівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Короткої Людмили Василівни та головного державного інспектора Управління Держпраці в Чернігівській області Корявець Руслани Степанівни.

15:59 08.02.2019

Засідання координаційної ради з питань протидії домашньому насильству

06 лютого 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулося  перше засідання координаційної ради щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі за головуванням заступника селищного голови Єреми Віктора Івановича.

08:25 07.02.2019

ІННОВАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

"Відпрацювання навичок ефективного спілкування" через трансформаційну гру «Тріумф свободи» (автор Ірина Долинская - психолог, організатор фестивалів, автор серії книг) провела вчитель основ здоров’я Ведильцівської  ЗОШ І-ІІІ ст. Олена Маслова.

08:50 01.02.2019

ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

На виконання обласного плану заходів щодо підготовки та відзначення в області у 2019 році річниці подвигу Героїв Крут від 18.01.2019 у закладах освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради було організовано та проведено тематичні заходи.

08:47 01.02.2019

НУШ – в дії!!!

30 січня 2019 року в Михайло-Коцюбинській гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради за сприяння відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму  та ініціативи відділу керівних кадрів та координації діяльності методичних кабінетів Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського (ЧОІППО)  відбулося практичне засідання директорів шкіл області, слухачів курсів з перепідготовки керівних кадрів, з актуальної проблеми «Сучасний учитель: нове бачення української школи».

15:11 31.01.2019

Андріївський вісник

У січні 2019 року вийшов до друку перший випуск інформаційної листівки «Андріївський вісник». Видання створено за ініціативи громадської організації «Майбутній ресурс громади» та Андріївського старостинського округу. Напередодні Святого Водохреща в кожній андріївський оселі з'явилася перша інформаційна ластівка про події, що відбулися на території старостинського округу та ОТГ. Зараз більшість новин можна дізнатися через мережу Інтернет, але жителі села не завжди мають можливість читати інтернет-видання. Також не всі мають змогу відвідувати святкові заходи, які відбуваються в Андріївці, і тому вони дізналися про них із вісника. Крім того, сторінки інформаційної листівки ілюстровані цікавими фото з життя нашої громади. Плануємо щоквартально інформувати жителів села про події в громаді.

15:10 31.01.2019

17 січня 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

11:23 18.01.2019

ЗАЩЕДРУЙМО В КОЦЮБИНСЬКІЙ ГРОМАДІ!

Напередодні Старого Нового року – 13 січня  відбулось традиційне свято «Защедруймо в Коцюбинській громаді!» , цього року в селі Жукотки. Впродовж дня  на обійсті  господинь Жукотківського старостинського  округу  було  святково та гамірно. Просто неба вокальні колективи  громади разом із місцевими жителями виконували колядки та щедрівки.

14:59 14.01.2019