Новини

Свято "Масляної" та семінар-практикум підприємницької ініціативи у Михайло-Коцюбинській громаді

Поєднання корисного та приємного, нових можливостей та цікавих ідей в одному заході.   У селі Антоновичі Михайло-Коцюбинської громади відбулося одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну. "МАСЛЯНА" свято, яке асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Святкували як і має бути,  із млинцями — символом сонця, з опудалом Зими, яка згоріла в жаркому полум'ї  багаття в знак приходу тепла, з народними забавами. Тут же пройшли майстер-класи виготовлення сувенірної продукції від народних умільців.

11:17 05.03.2020

Молоде покоління – ЗА розвиток ГРОМАДИ!

20-21 лютого 2020 року учні 4 закладів М-Коцюбинської ОТГ брали участь у Днях популяризації економічного розвитку, що дієв рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі.  Участь в даному заході здійснюється завдяки діючого Меморандуму про співпрацю між М-Коцюбинською ОТГ, Любечською ОТГ та м.Славутич.

14:32 25.02.2020

Михайло-Коцюбинська об’єднана територіальна громада Дні популяризації економічного розвитку СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ІНІЦІАТИВИ БЕНЧМАРКІНГ «Свого не цурайтесь, і чужому навчайтесь»

1 та 3 березня 2020 року відбудуться Дні популяризації економічного розвитку в Михайло-Коцюбинській об’єднаній територіальній громаді на виконання Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та Меморандуму про співпрацю між м.Славутич, Любецькою та Михайло-Коцюбинською об’єднаними громадами.

13:41 25.02.2020

Інфрачервона система опалення у Михайло-Коцюбинському будинку культури

Громада  створює комфортні умови для перебування у культурному середовищі.   Для забезпечення теплом Михайло-Коцюбинського будинку культури,  за кошти місцевого бюджету було встановлено електричне опалення на базі стельових інфрачервоних  обігрівачів. Обладнання встановили  у великій залі, на сцені, у хоровій кімнаті та танцювальній залі. Цей вид опалення дасть змогу значно скоротити витрати на енергоносії  нашій громаді.  Адже тепер не потрібно постійно обігрівати величезні  приміщення.  По потребі  за кілька годин їх можна обігріти до потрібного температурного режиму, або навіть вимикати та вмикати  завчасно.  Таку можливість дало  встановлення  спеціальних  терморегуляторів,  які можна програмувати.  З електричним опаленням стало значно тепліше та комфортніше не лише для глядачів, а й для самих працівників закладу та творчих колективів,  які готують програми для дозвілля односельців.

16:17 19.02.2020

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEADз Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

11:23 19.02.2020

Чернігівська ОДА закликає спільно протидіяти незаконним рубкам лісів

На Чернігівщині активізована робота з протидії незаконному обігу деревини. Зокрема, діє обласний штаб з координації роботи з протидії незаконним рубкам лісів та діяльності нелегальних деревообробних пунктів на території області. До його складу увійшли як представники структурних підрозділів ОДА та правоохоронних органів, так і громадськість.

08:49 19.02.2020

Нарада керівників закладів освіти М-Коцюбинської громади

За участі заступника голови М-Коцюбинської селищної ради Віктора Єреми, головного спеціаліста сектору по роботі з експертами Департаменту якості освіти Чернігівської області Любові Шоколенко та начальника відділу фінансів, обліку та звітності Олени Кравченко відбулася нарада керівників закладів освіти М-Коцюбинської громади.

14:56 14.02.2020