Новини

XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе серед ветеранів присвячена пам’яті майстра спорту Анатолія Остапенка

25 серпня 2018 року в смт Михайло-Коцюбинське відбулась XII відкрита спартакіада з велоспорту на шосе (індивідуальна гонка) серед ветеранів присвячена пам’яті нашого земляка, майстра спорту Анатолія Остапенка. Велопробіг стартував на трасі Чернігів – Славутич.

14:27 30.08.2018

АНТОНОВИЧІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Кожне  село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Антоновичі  є тим населеним пунктом М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади, де історія села багата й цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються та процвітають.       Так, 25 серпня 2018 року Антоновичі відзначали День села. Кожного року  вони збираються дружньою сім'єю, щоб вшанувати своє село та його жителів. Заступник голови  М-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади Віктор Єрема привітав всіх присутніх зі святом і побажав  жителям процвітання, а кожній родині — щастя, достатку, злагоди та добробуту.

08:05 28.08.2018

ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Сьогодні, до Дня Державного прапора України, в селі Андріївка відбулося урочисте підняття прапора. Право підняття було надано доньці учасника АТО Циндук Ані. Дякуємо всім за участь!

15:06 23.08.2018

19 серпня в с.Андріївка свій вісімдесятирічний ювілейний День народження відзначала Сиза Ганна Григорівна.

З привітаннями та подарунками до неї у цей святковий день завітали представники Андріївського старостинського округу - діловод Радченко Оксана та завідувачка сільським клубом Рябоконь Любов. Теплі слова та квіти, які подарували ювілярці, дуже розчулили її.  Бажаємо Вам, Ганно Григорівно, довгих років, щасливого віку, міцного здоров'я та домашнього затишку.

15:21 19.08.2018

Гості з м.Славутич та Любецької громади.

В залі Михайло-Коцюбинської селищної ради пройшла  робоча  зустріч представників м.Славутич, Любецької  та Михайло-Коцюбинської громад. В ході зустрічі було обговорено план майбутньої співпраці та шляхи реалізації спільних проектів.

15:09 16.08.2018