Михайло-Коцюбинська делегація у м.Славутич

Делегація Михайло-Коцюбинської селищної ради відвідала конференцію  у м.Славутич. Учасникам програми "Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України-Білорусі" було організовано екскурсії до Центру надання адміністративних послуг та до підприємств м.Славутич.

14:36 25.04.2018

Гості із м.Славутич

18 квітня Михайло-Коцюбинську громаду в рамках програми " Мери за економічне зростання" відвідали гості з м.Славутич, для налагодження дружніх стосунків задля економічного розвитку громад.

11:50 23.04.2018

«Народ український – єдина родина»

Такий проект був реалізований у Михайло-Коцюбинській гімназії протягом березня 2018 року. Ми звикли, що в школі нас завжди навчають тільки вчителі, тому майстер-класи, проведені батьками, видалися незвичними, цікавими, корисними.

09:45 10.04.2018

Єдиний інформаційний інвестиційний портал Михайло-Коцюбинської ОТГ

“Інвестиційний портал” - це платформа, за допомогою якої можна створити інтерактивну онлайн-можливість взаємної роботи між потенційним інвестором, ініціатором проекту, власником, балансоутримувачем, орендарем земельної ділянки або іншої власності, ініціатором бізнес-проекту або ідеї, і зацікавленою стороною в залученні інвестицій, розвитку інфраструктури, створенні робочих місць, збільшенні обсягів виробництва.

16:56 26.03.2018

В громаді відкрито відділення "Ощадбанку"

В приміщенні Михайло-Коцюбинської амбулаторії ЗПСМ було відкрито відділення «Ощадбанку», яке буде працювати за графіком Пн-Пт 8.30-14.30. Встановлено термінал для платежів, також очікується відкриття банкомату.

15:10 01.03.2018

Спортивна Олімпіада в Михайло-Коцюбинському

З метою виховання у підростаючого покоління любові до фізкультури і спорту, вміння долати труднощі, зміцнення здоров’я, а також – формування в учнів почуття дружби, 23 лютого на базі Михайло-Коцюбинської гімназії Михайло-Коцюбинської селищної ради було проведено Олімпіаду з фізичної культури і спорту серед учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти громади. У змаганнях брали участь юнаки та дівчата Михайло-Коцюбинської гімназії, Андріївської, Ведильцівської та  Шибиринівської ЗОШ I-III ступенів. Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Гаєвська Лідія Олександрівна звернулася з вітальним словом до учасників змагань та побажала юним спортсменам та їх тренерам міцного здоров’я, бадьорості духу, волі до перемоги та нових спортивних досягнень. Програма змагань складалася з  легкої атлетики, гімнастики, баскетболу, волейболу, туризму.

08:45 28.02.2018

В с.Андріївка відбувся VІІІ регіональний турнір з волейболу на Кубок Володимира Єреми.

Велелюдно було в Андріївській школі в суботу 17 лютого 2018 року. Адже у цей день  зібралися шанувальники волейболу, щоби взяти участь у VІІІ регіональному турнірі з волейболу на Кубок Володимира Єреми. У спортивній залі школи зібралися кращі волейболісти трьох громад: с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка.  Також до участі у турнірі долучилася збірна вчителів фізичної культури.

09:39 18.02.2018