ЗУСТРІЧ З ФОЛЬКЛОРНОЮ СПАДЩИНОЮ

30 вересня в Чернігівському обласному  художньому музеї  імені  Григорія Галагана  концерт-презентація  “Душа Сіверщини” зібрала  шанувальників та поціновувачів  фольклорної спадщини.  Цей прекрасний захід відвідали і представники Михайло-Коцюбинської громади, у складі спеціаліста відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Олени Доброговської, депутата М-Коцюбинської селищної ради Юлії Веремійчик та завідуючої Зайцівським клубом Марини Доброговської.

14:09 03.10.2018

Олімпійський урок у Михайло-Коцюбинській гімназії

З метою розвитку олімпійського руху в громаді, популяризації здорового способу життя, залучення учнівської  молоді до занять фізичною культурою і спортом, в закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади протягом вересня були проведені Олімпійські уроки та Олімпійські тижні, присвячені Дню фізичної культури і спорту України. Підсумком місячника фізичної культури та спорту в Михайло-Коцюбинській ОТГ став Олімпійський урок громади, на якому були присутні учні з усіх закладів освіти. 27 вересня 2018 року, в Михайло-Коцюбинській гімназії, у спортивній залі закладу, відбувся урочистий захід з нагоди проведення Олімпійського уроку.

08:38 02.10.2018

День дошкілля в Михайло-Коцюбинській ОТГ

27 вересня відсвяткували Всеукраїнський день дошкілля в Михайло-Коцюбинській ОТГ. Урочисті заходи з цього приводу пройшли в закладі дошкільної освіти «Пролісок».

08:42 27.09.2018

ПІЗНАВАЛЬНО-НАВЧАЛЬНИЙ ВІЗИТ ДО ГЕТЬМАНСЬКОЇ СТОЛИЦІ

25 вересня представники Михайло-Коцюбинської  об'єднаної громади завітали до Батурина: спеціалість відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Алла Прищеп та Олена Доброговська.             Візит був  організований Чернігівським Центром  розвитку місцевого самоврядування, створеним за підтримки Програми "U-LEAD з Європою", спільно із Батуринською  міською  радою  та Київським Центром  розвитку місцевого самоврядування, з метою познайомлення , як історико-культурна спадщина та мистецтво можуть стати важелями для економічного розвитку та інфраструктури.

08:46 25.09.2018

ВІДГУК ДАВНИНИ В СУЧАСНОМУ ДИЗАЙНІ

23 вересня, в рамках святкування Дня міста Чернігова, відбулась презентація мистецько-творчого проекту від Обласного центру народної творчості - «Відгук давнини у сучасному дизайні», в якому використані автентичні народні техніки та обробки у виготовленні традиційних та сучасних українських костюмів. Дитячий колектив М-Коцюбинського історико-краєзнавчаго  музею «Руна» також взяв активну участь в цьому проекті, супроводжуючи своїм неповторним співом демонстрацію жіночого вбрання.         Етно-спів та автентичні костюми , що супроводжували презентацію  примусили гостей замислитися про вічну красу і вічну загадку, що їх несе

14:50 24.09.2018

21 вересня в селі Андріївка Михайло-Коцюбинської ОТГ відзначали 75-ту річницю вигнання нацистських окупантів із Чернігівщини та День партизанської слави.

Завідувачка сільського клубу Любов Рябоконь спільно з педагогом-організатором  Андріївської  ЗОШ Ларисою  Циндук  підготували  тематичний захід, під час якого  учні пройшли стежками  пам’ятних місць та поховань Другої світової війни нашого селі . Діти розділилися на дві команди, які  мали однаковий маршрут, але ішли по ньому в різних напрямках. У ході  квесту діти побували в ролі партизанів, а також  спробувати винести  уявних поранених із поля бою. Кінцевим пунктом  маршруту було визначено  місце, де знаходився в роки Другої світової війни пересувний польовий госпіталь (сьогодні на цьому місці розташована школа). По завершенню квесту староста Андріївського старостинського округу  Марина Галько передала  завідувачці бібліотеки-філії Ніні Мосійчук підготовані  та уточнені  істориком–краєзнавцем, заступником голови Михайло-Коцюбинської  селищної ради Віктором Єремою списки померлих від ран та хвороб у пересувному  польовому  хірургічному госпіталі № 5175, який  був розміщений на території с. Андріївка у вересні – жовтні 1943 року. Всі учасники квесту отримали солодощі та воду від місцевої громадської організації «Майбутній ресурс громади».

12:01 24.09.2018