Запрошуємо платників податків на семінар!

Головне управління ДФС у Чернігівській області інформує, що 10 квітня  2019 року в приміщенні Головного управління  ДФС у Чернігівській області (вул. Реміснича, 11) відбудеться безкоштовний семінар для платників податків юридичних та фізичних осіб з актуальних питань оподаткування.

16:00 02.04.2019

«СИЛА УКРАЇНСЬКОГО СЛОВА» В ДУШІ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ

29 березня  відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради  зібрав надзвичайно талановиту молодь у стінах Жукотківського сільського будинку культури на традиційний  конкурс читців української поезії «Сила українського слова».

15:57 29.03.2019

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

28 березня відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму  М-Коцюбинської селищної ради  спільно з  керівниками закладів дошкільної освіти провели  нараду у форматі «круглого столу».            На нараді  були розглянуті питання  соціально-педагогічного патронату на базі ЗДО, його основні завдання та принципи, реалізація освітніх послуг. Керівники закладів громади поділились «цікавинками»  своєї роботи та представили  напрацювання за 2018-2019 навчальний рік.         В ігровій формі  присутні відпрацювали  «9 порад, як вести ділове спілкування в мессенджерах». Відділ освіти, молоді,  спорту, культури і туризму  М-Коцюбинської селищної ради

09:36 29.03.2019

Клуб щасливих вчителів

27 березня 2019 року у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулося відкриття регіонального Клубу щасливих вчителів за участю педагогів громади. Унікальний досвід, руйнування стереотипів, дружня атмосфера , чудовий настрій та приємні сюрпризи наостанок – все це для вчителів,які прагнуть відчувати натхнення від Вчительства.

16:02 27.03.2019

НАРАДА-СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

22 березня  2019 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти  М-Коцюбинської ОТГ, яка розпочалася цікавою вправою на вміння сприймати та передавати інформацію.

13:53 25.03.2019

АНДРІЇВСЬКА ШКІЛЬНА РОДИНА ЗУСТРІЧАЛА ОСВІТЯН ГРОМАДИ

З метою  підвищення ролі методичної інноваційної діяльності   у процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно  орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний освітній процес, на його структуру, форми, методи, технології проведення.  Згідно Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 20 березня 2019 року на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено семінар-практикум за двома локаціями: для вчителів української мови та літератури на тему «Діяльнісний підхід до викладання мови та літератури у школі», для вчителів початкових класів - «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ» .

11:28 21.03.2019

МУЗИКА ТОРКАЄТЬСЯ ДУШІ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ, ВІД ЕПОХИ ДО ЕПОХИ

6 березня 2019 року, напередодні Міжнародного свята усіх жінок, двері затишної музичної вітальні М-Коцюбинської школи мистецтв гостинно відкрилися для того, щоб всі присутні відчули всю красу і велич музики, оспіваної поетами і композиторами різних епох і віків.

11:47 18.03.2019

СВЯТО ПІСНІ І ТАНЦЮ ВІД «СІВЕРСЬКИХ КЛЕЙНОД»

Недаремно кажуть, пісня – Душа народу! Адже за народним музичним спадком багато можна зрозуміти про людей, в серцях яких народилася і передавалася крізь часи перлинка, під назвою « пісня».

13:19 11.03.2019