Укріплювальні роботи дамби в смт. Михайло-Коцюбинське

5 листопада  Михайло-Коцюбинська селищна рада спільно з КП"Єдність" здійснили укріплювальні роботи дамби, що знаходиться в центрі селища Михайло-Коцюбинське. До робіт долучилися небайдужі жителі селища Євгеній Молочко, Андрій Артьомін, Олег Деркач, Володимир Свириденко, Роман Карбовський, Володимир Жибер, Олексій Зубаха та Юрій Корінь.

16:42 06.11.2019

СПАРТАКІАДА ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРЕД СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ РАД ТА ОТГ

2 листопада 2019 року на базі Михайло-Коцюбинської гімназії пройшла Спартакіада Чернігівської області серед сільських, селищних рад та ОТГ. Захід відбувся за сприянням Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади та громадської організації «Чернігівська територіальна (обласна) організація «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» (головний суддя змагань – Канашевич І.А.)           У програму було включено змагання з 5-ти видів спорту: волейбол, міні-футбол, теніс, штовхання гирі та перетягування канату. У Спартакіаді брали участь команди Михайло-Коцюбинської, Гончарівської та Іванівської об’єднаних територіальних громад.           У загальному заліку перемогу отримала команда Михайло-Коцюбинської ОТГ. II місце - Гончарівська ОТГ. III місце - Іванівська ОТГ.

10:22 04.11.2019

Плануємо. Радимось. Надихаємо.

Першого листопада на базі Михайло-Коцюбинської публічної бібліотеки відбулася перша робоча зустріч працівників у повному складі.

14:04 01.11.2019

Акція "Зігріта старість!" в селі Дніпровське Михайло-Коцюбинської ОТГ

В селі Дніпровське, яке входить до Михайло-Коцюбинської ОТГ  з нагоди 75-річниці Дня вигнання нацистських окупантів з України відбулися заходи вшанування пам’яті загиблих.  Розпочали захід з урочистого покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам. Після покладання присутні взяли участь в акції "Зігріта старість!" започаткованій з ініціативи "Спілки жінок Чернігівщини" в особі Лариси Юрченко та редактора газети "НК" Наталії Бушай та  голови ветеранської організації Чернігівського району Анатолія Скуратовича. Акцію пітримали  в.о. голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох та староста Дніпровського старостинського округу Валентина Деркач..

14:46 30.10.2019

Щотижнева нарада з працівниками апарату Михайло-Коцюбинської селищної ради

Щотижнева нарада! Всіх присутніх з Днем визволення України від нацистських загарбників — святом, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня привітали в.о. голови селищної ради Ніна ВОРОХ і заступники селищного голови Віктор Єрема та Віктор Івахненко. Після чого було розглянуто робочі питання та дані відповідні доручення.

12:35 28.10.2019