Літній оздоровчий період в ЗДО

В рамках реалізації плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 29 травня 2019 року проведено семінар - практикум для завідувачів та вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Обговорення та рекомендації завдань на оздоровчий період 2019 р. Роль гри для зміцнення здоров`я дитини».

17:10 30.05.2019

Заквітчаймо село - заквітчаймо Україну

29 травня 2019 року на території Михайло-Коцюбинської громади, в рамках проведення флешмобу " Заквітчаймо село - заквітчаймо Україну", який ініціювала ГО "Спілка жінок Чернігівщини', проведено акцію по висадженню квітів на клумбах, біля пам'ятників загиблих воїнів.        Цю естафету Михайло-Коцюбинська громада передає Іванівській об'єднаній територіальній громаді. Не стійте осторонь,зробіть гарну справу для своєї громади!!!

10:01 30.05.2019

ФЕСТИВАЛЬ «ВУЛИЦЯ» ЗУСТРІЧАВ ГОСТЕЙ

25 травня талановиті діти, вихованці М-Коцюбинської школи мистецтв відвідали та взяли участь у І Обласному фестивалі народної гри та іграшки «Вулиця», який проходив в Центральному парку культури та відпочинку м. Чернігів.        Метою фестивалю є відродження, збереження і розвиток українських народних традицій виготовлення іграшок; формування інтересу до народної іграшки; популяризації традиційних українських народних ігор, кращих зразків народної творчості; залучення широкого кола населення до вивчення фольклору.         Для гостей фестивалю організатори підготували велику програму дозвілля. До святкового концерту долучився естрадний вокальний ансамбль «Смайлики» М-Коцюбинської школи мистецтв (керівник Кирієнко С.О.), крім того талановиті квіточки нашої громади Маслова Софія, Бабич Ліза, Корінь Руслана виконували сольні номери, чаруючи всіх присутніх своїм неймовірним співом.

08:09 28.05.2019

ХВИЛЮЮЧА МИТЬ…ЛУНАЄ ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

«Останній дзвоник» пролунав для школярів Михайло-Коцюбинської ОТГ, сповістивши про початок літніх канікул для учнів, початок нового життєвого шляху для випускників та про багато літніх вражень для кожного. В закладах освіти громади  відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличчя батьків і педагогів.

16:03 24.05.2019

ТАЛАНТИ ТВОЇ, РІДНА ГРОМАДО!

17 травня у Михайло-Коцюбинському селищному Будинку культури  відбувся творчий звіт колективів художньої самодіяльності  закладів культури  Михайло-Коцюбинської ОТГ «Таланти твої, рідна громадо!».

13:46 20.05.2019

Напередодні Дня Вишиванки, Михайло-Коцюбинську громаду відвідали представниці ГО «Спілки жінок Чернігівщини».

15  травня ,  напередодні  Дня вишиванки, у Михайло-Коцюбинській громаді  зустрічали представниць  ГО «Спілки жінок Чернігівщини» та гостей з Іванівської  та  Олишівської  ОТГ.    У рамках зустрічі,  чарівних жінок привітали святковим  концертом . Тренери з ГО «Спілки жінок Чернігівщини»  провели тренінг  «Впровадження гендерних підходів (рівності прав і можливостей жінок і чоловіків)»

09:41 16.05.2019

НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІВ ВІЙНИ

Згадати тих, хто не повернувся, хто відстоював нашу перемогу над ворогом, усіх, чиє життя було опалене війною - зібралися жителі громади в смт. М-Коцюбинське на урочистий мітинг-реквієм біля Меморіалу загиблим воїнам у Другій Світовій війні та воїнам АТО.

17:06 10.05.2019

ЧАС ЗАМРИ І ОЗИРНИСЬ В МИНУЛЕ…

День пам’яті і примирення - сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня, 8 травня  в Михайло-Коцюбинській ОТГ був встановлений пам’ятник загиблому невідомому льотчику в селі Гірманка.

10:12 09.05.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні за європейськими стандартами, виховання відповідальності та формування моральних цінностей дітей та молоді у закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади з 01 по 30 квітня 2019 року пройшла щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році акція відбувалась під гаслом - «Дитяче серденько, живи!», метою якої є збір коштів на придбання  кардіологічного обладнання для дитячих лікарень Чернігівської області.

08:21 08.05.2019

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА КУБОК М.І.ШПАКА

04 травня 2019 року на селищному стадіоні традиційно спортивна дружня родина зібралася з нагоди футбольного турніру, присвяченого вшануванню пам’яті вчителя фізичного виховання Миколи Ілліча Шпака. Урочисте відкриття відбулося на  селищному стадіоні. Право підняти державний прапор України було надано лауреату стипендії «Обдарованість» Михайло-Коцюбинської селищної ради, учню 11 класу гімназії Воронченку Антону.

08:16 05.05.2019