Новини

Напередодні Дня Вишиванки, Михайло-Коцюбинську громаду відвідали представниці ГО «Спілки жінок Чернігівщини».

15  травня ,  напередодні  Дня вишиванки, у Михайло-Коцюбинській громаді  зустрічали представниць  ГО «Спілки жінок Чернігівщини» та гостей з Іванівської  та  Олишівської  ОТГ.    У рамках зустрічі,  чарівних жінок привітали святковим  концертом . Тренери з ГО «Спілки жінок Чернігівщини»  провели тренінг  «Впровадження гендерних підходів (рівності прав і можливостей жінок і чоловіків)»

09:41 16.05.2019

НАМ НЕ ЗАБУТИ ДНІВ ВІЙНИ

Згадати тих, хто не повернувся, хто відстоював нашу перемогу над ворогом, усіх, чиє життя було опалене війною - зібралися жителі громади в смт. М-Коцюбинське на урочистий мітинг-реквієм біля Меморіалу загиблим воїнам у Другій Світовій війні та воїнам АТО.

17:06 10.05.2019

ЧАС ЗАМРИ І ОЗИРНИСЬ В МИНУЛЕ…

День пам’яті і примирення - сумна і важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті та недопустимість війни. На честь цього визначного дня, 8 травня  в Михайло-Коцюбинській ОТГ був встановлений пам’ятник загиблому невідомому льотчику в селі Гірманка.

10:12 09.05.2019

ВСЕУКРАЇНСЬКА БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху в Україні за європейськими стандартами, виховання відповідальності та формування моральних цінностей дітей та молоді у закладах освіти Михайло-Коцюбинської громади з 01 по 30 квітня 2019 року пройшла щорічна Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». В цьому році акція відбувалась під гаслом - «Дитяче серденько, живи!», метою якої є збір коштів на придбання  кардіологічного обладнання для дитячих лікарень Чернігівської області.

08:21 08.05.2019

ФУТБОЛЬНИЙ ТУРНІР НА КУБОК М.І.ШПАКА

04 травня 2019 року на селищному стадіоні традиційно спортивна дружня родина зібралася з нагоди футбольного турніру, присвяченого вшануванню пам’яті вчителя фізичного виховання Миколи Ілліча Шпака. Урочисте відкриття відбулося на  селищному стадіоні. Право підняти державний прапор України було надано лауреату стипендії «Обдарованість» Михайло-Коцюбинської селищної ради, учню 11 класу гімназії Воронченку Антону.

08:16 05.05.2019

ПИСАНКА, ЯК КУЛЬТОВИЙ АТРИБУТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

25 квітня, напередодні одного з найбільших християнських свят — Великодня, в відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради  відбувся  семінар,  майстер-клас з писанкарства «Писанка, як культовий атрибут українського народу і вид декоративно-прикладного мистецтва» за участю  викладача  М-Коцюбинської школи мистецтв Наталії Пильцової.

09:23 02.05.2019

НА СУБОТНИК – ІЗ ЗАВЗЯТТЯМ!

Прийшла довгоочікувана весна і почала вбирати все живе в зелені шати, але разом із цим принесла з собою багато роботи по благоустрою та прибиранню  прилеглих територій.

10:24 26.04.2019

ПОЧНИ З СЕБЕ!

Так хочеться жити на чистій, зеленій планеті, дихати свіжим повітрям, пити прозору  джерельну воду, милуватися природою рідного краю і всю цю красу залишити для майбутніх поколінь. Недарма  в народі кажуть: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!»

09:52 26.04.2019

КОНКУРС «ТАЛАНТИ БАГАТОДІТНОЇ РОДИНИ»

Похмурого дощового квітневого вівторка учні Михайло-Коцюбинської школи мистецтв змагалися у творчості на районному етапі Всеукраїнського благодійного фестивалю "Таланти багатодітної родини" у Старобілоуському ЗЗСО.            Знадобилося декілька місяців підготовки. Кожний юний художник представив журі 5-6 творчих та навчальних робіт.

08:51 26.04.2019