ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА

Сьогодні, до Дня Державного прапора України, в селі Андріївка відбулося урочисте підняття прапора. Право підняття було надано доньці учасника АТО Циндук Ані. Дякуємо всім за участь!

15:06 23.08.2018

19 серпня в с.Андріївка свій вісімдесятирічний ювілейний День народження відзначала Сиза Ганна Григорівна.

З привітаннями та подарунками до неї у цей святковий день завітали представники Андріївського старостинського округу - діловод Радченко Оксана та завідувачка сільським клубом Рябоконь Любов. Теплі слова та квіти, які подарували ювілярці, дуже розчулили її.  Бажаємо Вам, Ганно Григорівно, довгих років, щасливого віку, міцного здоров'я та домашнього затишку.

15:21 19.08.2018

Гості з м.Славутич та Любецької громади.

В залі Михайло-Коцюбинської селищної ради пройшла  робоча  зустріч представників м.Славутич, Любецької  та Михайло-Коцюбинської громад. В ході зустрічі було обговорено план майбутньої співпраці та шляхи реалізації спільних проектів.

15:09 16.08.2018