СУЧАСНИЙ УРОК ІСТОРІЇ

13 грудня 2019 року  Ведильцівська ЗОШ I-III ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради щиро вітала учасників методичного семінару-практикуму «Сучасний урок історії: виклики сьогодення». В роботі семінару взяли участь, заступники директорів з навчально-виховної роботи, вчителі історії та правознавства та спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури  і туризму – Прищеп А.В.

13:42 16.12.2019

День української хустки в Михайло-Коцюбинській громаді

З нагоди Дня української хустки, який відзначається 7 грудня, українки запустили модний флешмоб #УкраїнськаХустка. Жіноча частинка колективу Михайло- Коцюбинської селищної ради теж долучилися до такого чудового заходу.

08:15 11.12.2019

«Вирішуємо проблеми разом»

Вирішити проблеми STEAM-освіти разом зібралися команда вчителів-предметників природничо-математичного циклу Михайло-Коцюбинської громади, яку очолила спеціаліст відділу освіти Олена Маслова. Шибиринівська ЗОШ І-ІІІ ст. 04 грудня 2019 року радо зустріла своїх колег на семінарське заняття.

09:39 05.12.2019

Вшанування пам'яті жертв Голодомору в селищі Михайло-Коцюбинське

Сила пам'яті людської Вшанування пам'яті жертв Голодомору в селищі Михайло-Коцюбинське відбулося поблизу пам"ятного хреста, де вічність сплітає воєдино минуле і сучасне, а молитва за спокій померлих піднімається до неба вільно, немов птах. 23 листопада жителі селища прийшли, аби схилити голови в скорботі. Про страшні масштаби трагедії для українського народу розповів присутнім заступник голови Михайло-Коцюбинської ОТГ Віктор Єрема. Ірина Недобой словами пісні попросила "запалити свічі" пам"яті. Працівники ж Михайло-Коцюбинської публічної бібліотеки підготували тематичну виставку, щоб односельці мали можливість ознайомитись з моторошною статистикою Голодомору, адже лише знання правди та пам'ять про неї є ВІЧНИМ життям.

16:37 23.11.2019