Вітання хліборобів зі святом

Цими вихідними в Андріївському старостинському окрузі Михайло-Коцюбинської ОТГ з Днем працівника сільського господарства вітали всіх трударів, хліборобів, усіх тих, хто присвятив своє життя праці на Богом даній землі. На свято завітав заступник голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Віктор Єрема та разом із старостою села Андріївки Мариною Галько привітали присутніх теплими слова та побажали миру, злагоди, єдності в родинах, громаді та державі. Щоб земля віддячувала людям сторицею за їхні старання. Привітав зі святом і хореографічний колектив нашого сільського клубу танцювальними композиціями, які підготувала з дітками Ольга Долішня.  Учні школи разом із педагогом-організатором Ларисою Циндук підготували два неймовірних гумористичних номера про "Женихання Стецька" та "Як дід бабу продавав". Звісно, порадував гостей і колектив художньої самодіяльності сільського клубу: жартівливі пісні зігрівали атмосферу в залі, а під ліричну пісню у виконанні Тетяни Моргун присутні гості навіть танцювали білий танець, чоловіки були приємно вражені.  Наталія Нагорна  та Наталія Клюка запалили зал своєю неперевершеною піснею про село. Дякую всім, хто приймав участь у підготовці та проведенні свята.

13:19 19.11.2018

Семінар-практикум для вихователів ЗДО

Для вихователів закладів дошкільної освіти Михайло-Коцюбинської ОТГ на  базі  ЗДО  «Пролісок» 16.11 2018 року було проведено семінар-практикум

15:22 16.11.2018

Гуманізм педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського

15 листопада 2018 року у Михайло-Коцюбинській гімназії пройшли педагогічні читання «Філософія серця або гуманізм педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського», приурочені 100-річчю від дня народження великого українського педагога. Читання зібрали колег із 5-ти закладів освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради.

13:21 16.11.2018

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам  регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

12:31 15.11.2018

Осіннє прибирання

У рамках осіннього місячника з благоустрою в Андріївському старостинському окрузі Михайло-Коцюбинської селищної ради проведено прибирання біля установ, організацій, підприємств: адмінприміщення старостинського округу, школи, дитячого садка, клубу, бібліотеки, ФАПу, реабілітаційного центру «Вітал», пам’ятних місць села тощо. Активно долучилися до прибирання всі учні школи, вчителі, працівники закладів і установ території старостинського округу та небайдужі жителі села. Висловлюємо всім учасникам щиру вдячність. Окрему подяку висловлюємо за  надання транспорту для вивозу сміття директору СТОВ «Андріївське» Андрію Сидоренку, жителю села Миколі Скрипченку, за надані паливно-мастильні матеріали – директору реабілітаційного центру «Вітал» Олександру Глинському.

13:28 13.11.2018

Святкування дня працівників соціальної сфери

Як завжди в першу неділю листопада відзначається День працівників соціальної сфери. Тому і наша громада не забарилася з привітаннями та 2 листопада у святковій  залі вітали соціальних робітників Ценру надання соціальних послуг М.-Коцюбинської селищної ради.

15:51 05.11.2018

У злагодженому колективі – командний дух!

Згуртований і дружній колектив — запорука успіху будь якої організації. А відкриті дружні взаємини у педагогічному колективі дають змогу педагогам спільно долати професійні труднощі й мотивувати одне одного та своїх вихованців до особистісного зростання, підвищують ефективність освітньої діяльності.

15:49 02.11.2018

Тур вихідного дня маленьких андріївців

Чи багато потрібно дітям для щастя?! Насправді, для цього треба зовсім мало, всього лише увага до них, і зацікавленість у їхньому розвитку та просто дати їм можливість побути дітьми… 28 жовтня завідуюча Андріївським сільським клубом, голова ГО «Майбутній ресурс громади» Любов Рябоконь та вчитель хореографії Ольга Долішня організували тур вихідного дня для андріївських дітлахів. Розпочався тур екскурсією по історичній частині Болдіної гори до Меморіалу слави, де дітям розповіли, що саме в цей день було вигнано нацистів з України. А діти, в свою чергу, провели флешмоб, присвячений миру в Україні під гаслом «Ми – квіти України, ми будем проростать, ми - діти України і мир ми будемо плекать». Наступним етапом туру було відвідання малечею Антонієвих печер та отримання цікавої, пізнавальної інформації про свій край. По завершенню екскурсії приємні сюрпризи не закінчилися, і маленькі андріївці потрапили до ТРЦ «Голівуд» на святкування Гелловіна. А ще посмакували смачною піцою та переглянули цікавий фільм у кінотеатрі. Батьки щиро вдячні Ользі та Михайлу Долішнім, які взяли на себе транспортні витрати та завідуючій сільським клубом Любов Рябоконь за чудовий тур вихідного дня.

13:40 31.10.2018

Відзначення 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

З  метою вшанування  пам'яті всіх українців, які віддали життя, виганяючи нацистських окупантів та 74-річниці визволення України від нацистських загарбників та формування патріотичних почуттів учнівської молоді в Жукотківській ЗОШ І-ІІ ступенів  Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулося покладання квітів біля пам’ятника присвяченого Другій світовій війні. Класними керівниками були проведені тематичні години спілкування та патріотичні години «Пам'ять не має забуття», «Вклонися низько воїнам-солдатам».

10:07 31.10.2018