НАРАДА-СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ

22 березня  2019 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти  М-Коцюбинської ОТГ, яка розпочалася цікавою вправою на вміння сприймати та передавати інформацію.

13:53 25.03.2019

АНДРІЇВСЬКА ШКІЛЬНА РОДИНА ЗУСТРІЧАЛА ОСВІТЯН ГРОМАДИ

З метою  підвищення ролі методичної інноваційної діяльності   у процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно  орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний освітній процес, на його структуру, форми, методи, технології проведення.  Згідно Плану методичної роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради 20 березня 2019 року на базі Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено семінар-практикум за двома локаціями: для вчителів української мови та літератури на тему «Діяльнісний підхід до викладання мови та літератури у школі», для вчителів початкових класів - «Секрети педагогічної майстерності в умовах НУШ» .

11:28 21.03.2019

МУЗИКА ТОРКАЄТЬСЯ ДУШІ ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ, ВІД ЕПОХИ ДО ЕПОХИ

6 березня 2019 року, напередодні Міжнародного свята усіх жінок, двері затишної музичної вітальні М-Коцюбинської школи мистецтв гостинно відкрилися для того, щоб всі присутні відчули всю красу і велич музики, оспіваної поетами і композиторами різних епох і віків.

11:47 18.03.2019

СВЯТО ПІСНІ І ТАНЦЮ ВІД «СІВЕРСЬКИХ КЛЕЙНОД»

Недаремно кажуть, пісня – Душа народу! Адже за народним музичним спадком багато можна зрозуміти про людей, в серцях яких народилася і передавалася крізь часи перлинка, під назвою « пісня».

13:19 11.03.2019

ЩЕДРА МАСЛЯНА ІДЕ!

Скільки приємних хвилювань виникає при одному слові – «масляна». Адже одноіменне свято, напевно у кожного, асоціюється з улюбленими млинцями та варениками. Це одне із найсвітліших, найрадісніших свят, коли люди проводжають Зиму і зустрічають Весну, відбулося в селі Андріївка М-Коцюбинської громади . Як і має бути,  із млинцями — символом сонця, з опудалом Зими, яка згоріла в жаркому полум'ї  багаття в знак приходу тепла, з народними забавами.

09:31 05.03.2019

ВІСНИКИ ВЕСНИ

2 березня народний аматорський хор «Джерело» М-Коцюбинського Будинку культури,  дитячий етноколектив «Руна» М-Коцюбинського історико-краєзнавчого музею  та майстер декоративно-ужиткового , прикладного мистецтва  Тамара Шуст  відвідали XVII щорічний обласний ярмарок  «Що може жінка», який проходив у КУ «Чернігівському обласному молодіжному центрі».  Прекрасні жінки, чарівниці та розумниці нашої громади  створювали позитивний настрій і незабутню атмосферу свята, що традиційно асоціюється з ніжністю, весною, сонцем.

13:45 04.03.2019

IX РЕГІОНАЛЬНИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ НА КУБОК ВОЛОДИМИРА ЄРЕМИ

Щорічний IX турнір з волейболу, присвячений пам'яті Володимира Єреми, пройшов у спортивній залі Андріївської школи 23 лютого 2019 року. Цьогоріч зібралися 4 команди - кращі волейболісти  с.Ковпита, селища Михайло-Коцюбинське, с. Андріївка та  збірна вчителів фізичної культури.

09:15 27.02.2019

Якщо хочеш щось зробити- зроби це сам

20-22 лютого 2019 року  учні  Ведильцівської  ЗОШ М-Коцюбинської  ОТГ брали участь у заходах в рамках Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку": Славутич-драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону та отримали грошову винагороду за перемогу в бізнес-змаганнях (ІІ,ІІІ місце).

08:53 26.02.2019