Дата: від до Скинути

Професійне свято працівників культури відзначили в центральній громаді  смт. М.Коцюбинське та в селі Жукотки

Професійне свято працівників культури відзначили в центральній громаді смт. М.Коцюбинське та в селі Жукотки

Працівники культури люди особливі,  Бо душі їхні ніжні і вразливі:  Бува сльозинка випадково блисне,  Бо хтось його задіне ненавмисне.  Напруженість дає себе взнаки,  Бо в їхньому житті все навпаки -  Коли уся країна щось святкує,  Тоді культпрацівник працює,  Коли вночі усі лягають спати,  Культпрацівник почне вірші писати...  Отак, усе життя в нас свято.  Нехай і заробляєм небагато,  Та раді ми! Бо до усього звик  Веселий балагур – культпрацівник!

10:10 16.11.2017

Привітання ювілярів.

2 листопада виповнилося 95 років найстаршій жительці села Андріївка Федько Лідії Петрівні. Від імені громади села її вітали заступник Михайло-Коцюбинського селищного голови Віктор Єрема, депутати селищної ради Тетяна Безлюдна та Марина Галько, другокласниця місцевої школи Ангеліна Панченко. Гості зичили ювілярці активного довголіття, миру і злагоди в родині. Квіти, подарунки, пісенне вітання розчулили стареньку до сліз.Цього ж дня представники громади завітали до Панченка Петра Григоровича, який відзначав 80-річний ювілей.

15:39 06.11.2017

Відкрито пам’ятник  в с.Жукотки

Відкрито пам’ятник в с.Жукотки

За кошти Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади в с.Жукотки було відкрито пам’ятник Загиблим Воїнам у роки Великої Вітчизняної війни. Відкрив  пам’ятник  ветеран Другої Світової війни  Олександр Команда.

14:13 03.11.2017

Профорієнтаційний захід

У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. Саме на цьому життєвому етапі молодь потребує підтримки і кваліфікованої допомоги.

17:34 01.11.2017

Відповідь на електронну петицію

Відповідно до ст. 40 Конституції України та ст. 23 Закону України «Про звернення громадян» виконавчим комітетом Михайло-Коцюбинської селищної ради розглянуто електронну петицію до влади Михайло-Коцюбинської ОТГ (автор - Барбенюк Ігор Васильович), розміщену на офіційному веб-сайті  щодо облаштування стадіону імені Миколи Ілліча Шпака (стара назва  «Олімп») та його прилеглої території.

14:38 01.11.2017

Війна якої немає

23.10 учні 9-11 класів М-Коцюбинської гімназії взяли участь в обласній акції "Війна якої немає".

14:19 27.10.2017

Привітання з 90-річчям  жителя громади

Привітання з 90-річчям жителя громади

25.10.2017 року виповнилося 90 років ветерану війни Нагорнному Миколі Григоровичу. Вітали ветерана представники Михайло-Коцюбинської громади з колективом художньої самодіяльності, Заступник голови Чернігівської райдерж адміністрації Курданов Андрій Леонідович, Голова ради ветеранів Скуратович Анатолій Михайлович.

08:36 27.10.2017