Відбулася робоча нарада

Дата: 15.06.2021 10:38

Фото без опису14  червня 2021 року селищний голова Ніна Ворох провела робочу нараду з працівниками апарату селищної ради.

Ніна Ворох привітала з  ювілейним Днем народження  інспектора з обслуговування комп’ютерної техніки Андрія Двойжона.

На початку наради були обговорені питання інвентаризації земель та об’єктів комунальної власності громади, опрацьовано проєкт Колективного договору, наголошено про трудову та виконавську дисципліну.

Перший заступник селищного голови Олександр Балабушка розповів  про роботу відділів, що йому  підпорядковуються. Зокрема розповів про згуртовану роботу  відділу ЖКГ, завдяки якій із 15 червня розпочинає функціонування пункт базування плавзасобів.

Заступник селищного голови Марина Галько ознайомила присутніх про проведену роботу щодо залучення     інтернет-субвенції Міністерства цифрової трансформації, завдяки якій громада отримає 200 тис. грн. для проведення швидкісного інтернету у трьох населених пунктах громади (Антоновичі, Левковичі та Пльохів).

Було обговорено питання взаємодії відділів та виконання обов’язків працівників, що знаходяться у відпустках.

Секретар ради Тамара Нємченко подякувала спеціалістам за вчасну та якісну підготовку проектів рішень сесії, поінформувала про роботу у напрямку державної реєстрації актів цивільного стану.

Керуючий справами Катерина Бабич повідомила про підготовку до засідання виконавчого комітету.

Також доповідали начальники відділів апарату селищної ради, Служби у справах дітей та директор КП «Єдність».

Загалом нарада пройшла конструктивно та завершилася обговоренням питання подальшого розвитку громади.