З нагоди Дня захисту дітей відвідано родини з дітьми

Дата: 04.06.2021 20:28

Фото без опису Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цей день покликаний нагадати кожному: турбота про дітей, захист їхніх прав є одним із найголовніших наших обов’язків, бо дітице майбутнє нашої держави, втілення мрій та сподівань на краще.

З нагоди свята 1-2 червня 2021 року було відвідано родини з дітьми, що проживають на території Михайло-Коцюбинської територіальної громади.

Привітати дітей та їх батьків з чудовим святом завітали начальник Служби у справах дітей  Ірина Панченко, старший інспектор сектору ювенальної превенції ЧРУП ГУНП в Чернігівській областіНаталія Барбаш, старший дільничний офіцер поліції  СДО ВП ЧРУП ГУНП в Чернігівській області - Роман Семена. Гості звернулися до діток з найкращими побажаннями добра, радості та щасливого дитинства. Привітали із початком канікул та нагадали про безпеку під час відпочинку.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками та громадянами своєї країни.

Начальник Служби у справах дітей Ірина ПАНЧЕНКО

Михайло-Коцюбинської селищної ради