Відбулося засідання сесії

Дата: 07.06.2021 21:53

Фото без опису04 червня 2021 року під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулося пленарне засідання восьмої сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради. На розгляд депутатського корпусу було винесено 356 питань порядку денного та 62 додаткових питання.

На засіданні були присутні депутати Чернігівської обласної ради Леонід Петров та Олександр Демиденко, радник заступника голови Чернігівської обласної ради Віктор Єрема, депутат районної ради, начальник відділу Лідія Гаєвська, представники громадських об'єднань рибалок, начальник фінансового відділу селищної ради Наталія Полуян, начальник земельного відділу Юрій Брей, керівники установ та підприємств, працівники виконавчого апарату селищної ради.

Під час засідання було затверджено:

• Положення про порядок формування та використання коштів цільового фонду Михайло-Коцюбинської селищної ради.
  • Виділення додаткових коштів на фінансування медоглядів працівників освіти громади. Виділення додаткових коштів на проведення поточних ремонтів в ЗДО.
  • Про виділення коштів Чернігівському районному бюджету на підготовку та проведення навчальних зборів з територіальної оборони.
  • Внесення змін у структуру, загальну чисельність апарату Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та її виконавчих органів.
  • Ліквідацію комунального закладу Жукотківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  • Відкриття інклюзивної групи в Михайло-Коцюбинському закладі дошкільної освіти «Пролісок» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  • Відкриття інклюзивної групи в Андріївському закладі дошкільної освіти «Янголятко» Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  • Нову редакцію Положення про щорічну премію імені Василя Еллана-Блакитного Михайло-Коцюбинської селищної ради
  • Програму розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Михайло-Коцюбинської селищної ради на 2021 рік.
  • Прийняття у комунальну власність Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади башти Рожновського, що знаходиться в с. Льгів Чернігівського району Чернігівської області та перебуває на балансі ТОВ ім. Комка.
  • Рішення виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради, які приймалися у міжсесійний період
  • Земельні питання

Загалом сесія селищної ради пройшла конструктивно, злагоджено та продуктивно.