Україна вперше відзначає День державності

28 липня цього року Україна вперше відзначає День української державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

11:14 28.07.2022

Що таке День Української Державності?

28 липня Україна щорічно відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

08:17 28.07.2022

Зустріч з делегацією міжнародної неурядової організації Save the Children

Працівники Михайло-Коцюбинської селищної ради на чолі з головою Ніною Ворох провели зустріч з делегацією міжнародної неурядової організації Save the Children, на якій висловили вдячність представникам Save the Children за надану допомогу сім’ям громади.

14:02 27.07.2022

Пам'ятка для громадян «Правила поведінки учасників дорожнього руху під час війни»

Війна та негативні соціальні наслідки, які вона спричинила, повністю змінили життя українського народу, а також збільшили різноманіття ризиків для базових прав громадян на життя, здоров’я і майно.

16:08 26.07.2022

Новації у процедурі отримання реєстраційного номеру  облікової картки платника податків

Новації у процедурі отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків

Відповідно до розділу 14 Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 25.10.2017  за № 1306/31174

14:21 26.07.2022

Правець

Правець – інфекція, що вражає нервову систему. При важкій формі захворювання шанс померти становить понад 50%.

16:42 25.07.2022

Що таке вітряна віспа і як захиститися від неї?

Вітряна віспа (вітрянка) — гостре вірусне захворювання, що вражає переважно дітей. Це одна з найпоширеніших інфекцій у світі. За рівнем захворюваності вона поступається лише грипу та іншим гострим респіраторним вірусним інфекціям.

16:35 25.07.2022