Благодійна допомога від благодійної організації «Благодійний фонд «РОКАДА»

22.08.2022 року Михайло-Коцюбинська селищна рада отримала гуманітарну допомогу від благодійної організації «Благодійний фонд «РОКАДА» для жителів громади, чиє житло було пошкоджено або знищено в результаті бойових дій.

13:34 22.08.2022

Виступ військового оркестру навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України

У рамках всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту «Армія з народом» в селище Михайло-Коцюбинське завітав військовий оркестр навчального Чернігівського центру Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України під керівництвом військового диригента, полковника Микола Смаля.

14:33 20.08.2022

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Сьогодні 17.08.2022 року відбувся майстер-клас для дітей та батьків з виготовлення ляльки-мотанки, який провела Михайло-Коцюбинська майстриня Валентина Чаус та директор ЗДО «Пролісок» Тетяна Руденко. У заході також прийняв участь Олександр Токарь, голова Молодіжної ради.

15:10 17.08.2022

Допомога від фонду (Юнісеф)

Михайло-Коцюбинська селищна рада висловлює щиру подяку команді фахівців дитячого фонду (Юнісеф) за надану гуманітарну допомогу родинам, у яких виховуються діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та родинам з дітьми, що перебувають у складних життєвих обставинах.

08:38 17.08.2022

Візит представників обласного центру зайнятості

16.08.2022 року відбулася зустріч селищного голови Ніни Ворох та представників обласного центру зайнятості Лідії Падалки та Станіслава Снітка. Учасники обговорили питання  щодо працевлаштування населення, розвитку бізнесу та реалізації міні-грантів на теренах громади.

08:19 17.08.2022

Ознайомчий візит на швейну фабрику «Елегант»

11 серпня 2022 року майбутні працівники швейної майстерні, яка планує відкритися в селищі Михайло-Коцюбинське, відвідали швейну фабрику «Елегант» в м. Чернігові. На екскурсії, яку провела особисто директор фабрики Наталія Романовська, також були присутні директор агенції регіонального розвитку Дмитро Рахматуллін та представники Чернігівського міського центру зайнятості.

12:46 12.08.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб із Донецької області!

У зв’язку з тим, що  Донеччина наразі на межі гуманітарної катастрофи, тривають активні бойові дії, інфраструктура зруйнована, люди ризикують не лише щосекунди потрапити під обстріли, а при відсутності світла, тепла, ліків та їжі взимку вижити буде непросто, Урядом прийнято рішення щодо повномасштабної евакуації цивільного населення з Донецької області.

17:02 11.08.2022