Відбувся благодійний матч

Дата: 11.08.2023 11:22

5 серпня в Лондоні відбувся благодійний матч за участі зірок футболу, кіно та музики «Game4Ukraine» на підтримку України, на якому збирали кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею. На матчі побували учні, які займаються футболом у спортивній школі «Колос», що працює при ліцеї, Іван Корінь та Тетяна Босько. На матч «Game4Ukraine» запросили 20 дітей з різних куточків України, з регіонів, які найбільше постраждали від війни.

Перед стартом поєдинку на "Стамфорд Бридж" пролунало звернення президента України Володимира Зеленського, у якому він подякував учасникам матчу та Великій Британії за допомогу під час війни. "Футбол – це сила, яка об'єднує людей. І сьогодні ми побачимо світ єдиним. Об'єднаним командою Шевченка і командою Зінченка. "Синя" і "жовта" команди, що представляють наш національний прапор. Один із наймогутніших символів свободи, які коли-небудь знали люди. І ми робимо його символом відновлення", – сказав він. Після поєдинку Шевченко і Зінченко разом підняли над головою трофей, який розігрували в ньому.