СВЯТО ЮНОСТІ І КРАСИ

Сьогодні СВЯТО! Свято юності краси і мрій, яке об'єднує випускників нашої громади 2022 року.

15:04 24.06.2022

Робоча зустріч обласного депутата Олександра Демиденка з колективом Михайло-Коцюбинської селищної ради

Війна внесла свої корективи в роботу органів місцевого самоврядування і це позначається на визначені пріоритетних напрямів діяльності та плануванні подальших дій.

13:30 23.06.2022

22 червня до Михайло-Коцюбинської громади завітали депутат Чернігівської обласної ради Олександр Демиденко разом з представниками благодійної організації  «Благодійний фонд "Майбутнє із бджолами"».

11:32 23.06.2022

Пенсіонерам, які відстрочили вихід на пенсію, збільшать виплати

Особи, які після призначення пенсій працювали і відмовилися від отримання пенсійної виплати або виявили бажання отримувати пенсію з більш пізнього строку, отримають надбавки до пенсії. Розмір надбавок становить 10% основного розміру пенсії за кожний повний рік роботи після призначення пенсії, але не більше 40%. Збільшення виплат розраховують з основного розміру пенсії, який пенсіонер отримував до 1 січня 2004 року, тобто до набрання чинності Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування». Розмір надбавки становитиме: за 1 рік роботи після виходу на пенсію – 6% основного розміру пенсії; за 2 роки роботи – 12%; за 3 роки роботи – 18%; за 4 роки роботи – 24%. Перераховані пенсії виплачуватимуть у червні з доплатою з 30 квітня 2022 року. За інформацією  Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області

11:34 22.06.2022

Участь у вебінарі !

З метою забезпечення реалізації державної політики щодо розвитку малого і середнього підприємництва, створення сприятливих умов для ефективного функціонування бізнес-середовища обласною Програмою розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки передбачені заходи щодо інформаційної та консультаційної підтримки суб’єктів бізнесу та осіб, які бажають розпочати власну справу.

13:05 21.06.2022

Подати декларацію платника єдиного податку 2 відс. та сплатити його відтепер можна у Дії

ДПС та Мінцифри продовжують спільні проєкти у напрямі цифровізації сплати податків.  Відтепер подати декларацію платника єдиного податку 2 відс. і сплатити його можна і в Дії.

16:03 20.06.2022

Опалювальний сезон без підвищення тарифів: Асоціація міст України внесла пропозиції

17 червня парламентський Комітет з питань енергетики та житлово-комунальних послуг планує розглянути урядовий законопроєкт «Про особливості регулювання відносин на ринку природного газу та у сфері теплопостачання протягом дії воєнного стану та подальшого відновлення» №7427 від 01.06.2022р.

16:00 20.06.2022

Візит заступника голови Чернігівської ОВА Жанни Шерстюк до Михайло-Коцюбинської  громади

Візит заступника голови Чернігівської ОВА Жанни Шерстюк до Михайло-Коцюбинської громади

16 червня з приємною місією до Михайло-Коцюбинської громади завітали заступник голови Чернігівської обласної військової адміністрації Жанна Шерстюк та начальник управління освіти та науки області Микола Конопацький для передачі благодійної допомоги (19 ноутбуків) від представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Михайло-Коцюбинському ліцею, який постраждав від російського вторгнення.

13:47 17.06.2022

АМУ презентує: Перелік організацій, які допомагають громадянам України під час війни

Асоціація міст України презентує довідник "Перелік організацій, які допомагають громадянам України, що опинилися під час війни в складних життєвих умовах".  Добірка  містить описання допомоги, що надається організацією або фондом, а також лінки і контакти, за якими можна зареєструватися для отримання допомоги.

15:22 15.06.2022