Зігріймо серце дітей любов’ю!

Недаремно День захисту дітей відзначають саме в перший день літа – 1 червня, адже діти уособлюють сонце, тепло, ласку і любов.

11:16 01.06.2022

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій. Найбільший попит мають робітники сільського господарства (28%), переробної промисловості (25%), охорони здоров’я (10%), оптової та роздрібної торгівлі (9%).

09:11 01.06.2022

На Чернігівщині з 28 травня дозволено продаж алкоголю, але з обмеженнями

В Чернігівській області з 28 травня дозволено торгівлю алкоголем, але з обмеженнями у часі. Так, заборонено буде реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі на території Чернігівської області в закладах громадського харчування з 20:00 до 12:00, у закладах торгівлі з 16:00 до 12:00 протягом дії воєнного стану в Україні.

11:05 31.05.2022

Про порядок виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань у 2022 році

Урядом затверджено постанову Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», яка передбачає порядок виплати з державного бюджету разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань.

11:23 25.05.2022

Вічна і світла пам’ять!

Працівники Михайло-Коцюбинської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлюють найщиріші слова співчуття працівниці Жукотківського будинку культури Дольник Наталії Миколаївні з приводу передчасної смерті чоловіка, учасника художньої самодіяльності Дольника Сергія.

08:42 25.05.2022

Сьогодні, 24 травня, відбулося засідання гуманітарного штабу

Під час засідання обговорили поточні питання, які наразі існують у Михайло-Коцюбинській громаді, а саме: потреби населення громади по категоріям товарів, а також намітили шляхи роботи гуманітарного штабу в подальшому.

14:02 24.05.2022

Конкурс грантів для мікропідприємств та самозайнятих осіб

Міжнародна організація з міграції (МОМ) – Агентство ООН з питань міграції в межах проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW), оголошує конкурс грантів для підтримки мікропідприємств та самозайнятих осіб.

10:33 24.05.2022

Рада продовжила воєнний стан в Україні до 23 серпня

Верховна Рада України на засіданні 21 травня проголосувала за Закон про затвердження Указу Президента України про продовження строку дії воєнного стану до 23 серпня 2022 року. "За" проголосували 320 депутатів.

14:35 23.05.2022