Благоустрій стадіону ім. М.І. Шпака

Активна молодь смт. Михайло-Коцюбинське долучилася до акції "За чисте довкілля" та провела благоустрій стадіону ім. М.І. Шпака. Адже, чистота громади - справа спільна для всіх і кожного! Дякуємо за активну громадську позицію!

14:03 23.05.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради

20 травня 2022 року під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулось засідання виконавчого комітету Михайло-Коцюбинської селищної ради. Учасники засідання розглянули низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади:

14:04 20.05.2022

Обласна служба зайнятості працює у звичному режимі

Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Лідія Падалка. При цьому обслуговування клієнтів Чернігівської районної філії здійснюється на базі Чернігівського міського центру зайнятості.

09:57 19.05.2022

УВАГА!

19.05.2022 року в з'язку з ремонтними роботами в селищі Михайло-Коцюбинське буде відсутнє електропостачання з 1000  до 1400

09:44 19.05.2022

Щодо заходів мобілізації

Указом Президента України від 24.02.2022 року №64/2022, у зв’язку з військовою агресією російської федерації, в Україні введено воєнний стан. Одночасно Указом Президента України від 24.02.2022 року №65/2022, в Україні оголошена і загальна мобілізація, які тривають і на даний час.

08:06 18.05.2022

Засідання гуманітарного штабу

17 травня 2022 року під головуванням селищного голови Ніни Ворох  відбулося засідання гуманітарного штабу смт. Михайло-Коцюбинське.  У роботі засідання прийняли участь 8 з 9 членів штабу.

16:02 17.05.2022

Повідомлення для підприємств, установ, організацій недержавної форми власності Михайло-Коцюбинської територіальної громади, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації

Розпорядженням селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ворох Н.В. від 12.05.2022 р було створено робочу групу по фіксації втраченого, знищеного чи пошкодженого майна підприємств, установ, організацій недержавної форми власності, які постраждали внаслідок збройної агресії рф.

09:49 17.05.2022