Засідання круглого столу

Дата: 30.03.2023 15:11

29 березня 2023 рокуза ініціативи голови Чернігівського районного осередку національної спілки краєзнавців України, наукового співробітника філії «Садиба родини Лизогубів» Чернігівського обласного історичного музею імені В.В.Тарновського Андрія Кудранова у приміщенні Чернігівської районної ради проведено засідання круглого столу з питань взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими та благодійними організаціями. Участь у заході взяли: голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая, голова Національної Ради Жінок України, Віце-Президентка Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок Людмила Порохняк-Гановська, голова Чернігівської районної ради ветеранів Анатолій Скуратович,заступник Киїнського сільського голови Віктор Нікітенко, керівник апарату М.Коцюбинської селищної ради Катерина Бабич, староста Мньовського старостинського округу М.Коцюбинської селищної ради Наталія Музика та інші запрошені гості. На заході Людмила Андріївна Порохняк-Гановська вручила орден Національної Ради Жінок України «Жінка. Мир. Безпека» Наталії Миколаївні Мизиці - старості Мньовського старостинського округу М.Коцюбинської селищної ради. На завершення зустрічі Світлана Василівна Кас'яненко - українська письменниця, громадська діячка, автора та виконавиця більше сотні різножанрових пісенних творів подарувала присутнім авторські пісні. Проведений захід залишим присутнім гарні враження та позитивні емоції.