До Михайло-Коцюбинської громади завітали представники ГО «Ліга соціальних працівників України»

Дата: 30.03.2023 15:04

29 березня  2023 року в рамках реалізації проєкту  «Підтримка створення мобільної соціальної служби у 8 обраних територіальних громадах Сумської, Чернігівської, Харківської, Миколаївської областей та розробка рекомендацій щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг та соціального захисту для 8 пілотних громад» до Михайло-Коцюбинської громади завітали представники ГО «Ліга соціальних працівників України». Під час зустрічі з головою громади Ніною Ворох та представників робочої групи президент  ГО «Ліга соціальних працівників України», керівник проєкту  Світлана Толстоухова та експерт проєкту  Ірина Пінчук обговорили стан надання соціальних послуг у Михайло-Коцюбинській селищній раді та надали рекомендації щодо вдосконалення системи надання соціальних послуг та соціального захисту населення громади.

Ключовим моментом обговорення стало питання готовності громади до впровадження послуг «Мобільної соціальної служби».