Конкурс бізнес-ідей “Роби своє” в умовах війни

Конкурс бізнес-ідей для підтримки малого підприємництва в умовах війни «Роби своє» оголошений благодійним фондом «МХП – Громаді». Ініціатива передбачає відродження економіки в селах та малих містах України та створення умов для сталого розвитку підприємництва як відповідь на негативні економічні наслідки війни, що мають місце в Україні шляхом надання мікрогрантів.

10:57 07.06.2022

Дії споживача у разі виявлення завищення цін

Відповідно до пункту 69.27 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового Кодексу України, тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану в Україні, податкові органи здійснюють державний контроль (нагляд) та спостереження у сфері ціноутворення відповідно до Закону України «Про ціни і ціноутворення».

16:43 06.06.2022

«Кожна війна – це війна проти дітей»

Це одне із головних переконань представників міжнародної благодійної організації Save the Children, які 03 червня відвідали Михайло-Коцюбинський ліцей та на власні очі побачили руйнування навчального закладу, яке сталося внаслідок ворожого обстрілу.

12:05 06.06.2022

У Михайло-Коцюбинську відбувся футбольний матч

4 червня 2022 року на стадіоні ім. Миколи Ілліча Шпака відбувся футбольний матч між командами «Олімпік» Михайло-Коцюбинської громади та «Десна» (ветерани) м. Чернігів, під гаслом Разом до ПЕРЕМОГИ.

15:48 04.06.2022

Новий пенсійний закон: що змінюється для українців

Ще у середині лютого цього року парламент ухвалив Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» (№ 2040), який тоді був досить обговорюваним в суспільстві, адже вирішував чимало нагальних пенсійних проблем, як-то індексація пенсій держслужбовців чи достроковий вихід на пенсію людей, що втратили роботу.

13:08 02.06.2022