Дата: 09.05.2023 10:47

Михайло-Коцюбинська громада стала переможцем проєкту від ГО DOCCU "KOLO Clubs 2.0." зі створення сучасного освітнього середовища, зокрема бібліотеки-медіатеки у закладі освіти, який реалізується в Андріївській гімназії. Фінська неурядова організація виділяє для втілення даного проєкту 20 тисяч євро. Учні  школи та їхні однолітки з Кархівки й Ковпити брали участь у тренінгу з написання проєкту майбутнього освітнього простору. Тренери, які приїхали з Харкова, протягом дня навчали школярів премудростям створення проєктів. Сподівємося, що набуті навички та досвід стануть у нагоді учням у майбутньому. За результатами голосування визначиться кращий учнівський проєкт, за яким і буде облаштовуватися класна кімната в гімназії. Отож, мрії збуваються!