Вшанували пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2023 14:34

8 травня для всіх нас не просто день в календарі. Це день, коли українці вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його. Цей день нагадує нам про трагедію, яку ми пережили, бо немає в Україні жодної родини, яка б не зазнала втрат. Та війна для українського народу ніколи не буде просто історією. Її біль став частиною життя кожного з нас. Другий рік поспіль українці проводять цю пам’ятну  дату в умовах сучасної повномасштабної війни росії проти України, яку називають найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Сьогодні важливо вшанувати пам’ять загиблих українських воїнів у російсько-українській війні, згадати і низько вклонитися сім’ям загиблих героїв. Участь у пам‘ятному заході взяли голова Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніна Ворох спільно з працівниками виконавчих органів, комунальних закладів та установ Михайло-Коцюбинської селищної ради. Присутні, схиливши голови хвилиною мовчання, вшанували пам’ять загиблих воїнів. З надією на мирне майбутнє та зі згадкою про героїчне минуле до присутніх звернулась селищний голова Ніна Ворох, зазначивши: «В ці дні кожен з нас повинен висловити слова глибокої вдячності ветеранам Другої світової війни та вшанувати їхній героїчний подвиг. Пам’ятаймо про цей безсмертний приклад самопожертви та відваги!»