Провели на заслужений відпочинок

Дата: 31.03.2023 15:16

Теплими словами провели на заслужений відпочинок завідувача Дніпровської амбулаторії Устеленцева Олексія Миколайовича. Завідувач М.Коцюбинської амбулаторії Наталія Косовець, заступник селищного голови М.Коцюбинської ТГ Марина Галько, староста Дніпровського старостинського округу Валентина Деркач, в.о. медичного директора КНП "Чернігівський районний центр ПМСД" Раїса Коробейнікова, інспектор з кадрів Людмила Дорошенко та депутат сільської ради Людмила Любченко вручаючи подарунки, звернулися зі щирими словами привітання та подяки за багаторічну працю Олексія Миколайовича у медичному закладі с.Дніпровське. Спасибі Вам Олексію Миколайовичу, за те, що найкращі роки свого життя присвятили медичній справі. За Вашими плечима гідний поваги життєвий шлях.

Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю. Бажаємо Вам міцного здоров'я та довгих років життя.