Зірки світового футболу відвідали Михайло-Коцюбинський ліцей

Дата: 01.06.2023 09:30

Амбасадори фандрейзингової платформи UNITED24, зірки футболу Андрій Шевченко та Олександр Зінченко ініціюють благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine, що відбудеться 5 серпня в Лондоні на стадіоні Стемфорд Бридж за участю відомих футболістів. Його мета – зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею на Чернігівщині, зруйнованого окупантами в березні 2022 року.

Андрій Шевченко та Олександр Зінченко зустрілися з Президентом України Володимиром Зеленським, щоб обговорити благодійний матч на підтримку України Game4Ukraine. Російські військові майже повністю зруйнували будівлю закладу в березні 2022 року. 64 млн грн необхідно для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею.

Дякуємо Президенту України Володимиру Зеленському та фандрейзинговій платформі United24 за підтримку ініціатив, що привертають увагу міжнародної спільноти до війни та допомагають освітнім закладам.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду SavED, який займається відновленням зруйнованих і пошкоджених закладів освіти на звільнених територіях, за підтримку ліцею в Михайло-Коцюбинському впродовж останнього року і сприяння у старті проєкту зі збору коштів на його відбудову.

31 травня зірки футболу Олександр Зінченко та Андрій Шевченко відвідали зруйнований Михайло-Коцюбинський ліцей. Подарували футбольні м’ячі, а також зіграли у футбол з учнями.