Дата: від до Скинути

У Чернігівській області з листопада діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямах

З першого листопада у водоймах Чернігівщини заборонено осінньо-зимовий лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Така риболовля не дозволятиметься до початку весняно-літньої нерестової заборони, в деяких місцях – до закінчення зимового періоду.

09:39 27.10.2022

Щодо безпечного користування теплогенеруючими приладами в осінньо-зимовий період

У осінньо-зимовий період збільшується навантаження на електромережі через те, що громадяни часто використовують конвектори та обігрівачі за для опалення житла. Але нерідко саме неправильне використання електроприладів чи їх несправність призводить до виникнення пожеж, значних матеріальних збитків і навіть загрози життю і здоров’ю людей.

08:22 25.10.2022

Олена Зеленська презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку «Довідник безбар’єрності»

Під час візиту до Німеччини перша леді України Олена Зеленська презентувала на Франкфуртському книжковому ярмарку  «Довідник безбар’єрності», а також взяла участь в інтерв’ю-дискусії на запрошення журналу Brigitte.

12:03 24.10.2022

Засідання сімнадцятої сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

У ході підготовки до проведення чергової сесії Михайло-Коцюбинської селищної ради, пройшло спільне засідання постійних депутатських комісій. Депутати обговорили питання, проєкти рішень, що виноситимуться на розгляд  сесії. У роботі комісій також взяли участь керівники структурних підрозділів селищної ради.

13:44 21.10.2022

До відома зацікавлених суб'єктів господарювання

На базі сімейної ферми Михайла Травецького, що у селі Красляни Прилуцького району 21 жовтня 2022 року відбудеться офлайн-тренінг та тему: «Вирощування молодняка. Контроль якості молока. Техніка доїння та гігієнічні вимоги при доїнні корів».

13:51 20.10.2022