До уваги внутрішньо переміщених громадян!

Уповноважені особи Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області проводитимуть вибіркові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

09:36 04.11.2022

Під час воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів

Таку норму передбачає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці», що набув чинності 29 жовтня поточного року.

08:43 04.11.2022

В Україні діє державна інформаційна платформа "Діти війни"

“Діти війни” - це державний портал розшуку дітей, який публікує актуальну інформацію про постраждалих та приймає звернення із запитом розшуку дитини або інформацією про її місцеперебування. Усі запити, зібрані на сайті childrenofwar.gov.ua, негайно опрацьовують Національна поліція України, Офіс Генерального прокурора та Національне інформаційне бюро.

10:24 03.11.2022

Соціально-психологічна підтримка для працівників Центру надання соціальних послуг та освітян

Сьогодні 02 листопада 2022 року, представники Міжнародного медичного корпусу провели тренінги з соціально-психологічної допомоги для працівників Центру надання соціальних послуг та освітян Михайло-Коцюбинської громади.

14:33 02.11.2022

Навчання з питань мінної безпеки

31.10.2022 року фахівці "FSD Ukraine Швейцарський фонд протимінної діяльності" провели пізнавальну лекцію з питань мінної небезпеки для жителів села Андріївка Михайло-Коцюбинської громади. Багато дізнались про те, які бувають на вигляд вибухонебезпечні предмети з якими можна зіткнутися та їх принципи дії, правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та алгоритм дій, якщо опинився на небезпечній території.  Було цікаво і пізнавально. Бережемо себе і рідних.

11:31 02.11.2022

З 1 листопада змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

11:10 02.11.2022

Уряд виділив кошти на дрова для соціально вразливих жителів чотирьох громад Чернігівщини

Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції щодо забезпечення мешканців, які проживають у громадах, прилеглих до зон проведення бойових дій, безкоштовною паливною деревиною.

10:05 01.11.2022