Відбулося третє засідання робочої групи

5 грудня 2022 року відбулося третє засідання  робочої групи з питань формування  проєкту бюджету Михайло-Коцюбинської селищної ради на 2023 рік. На засіданні було розглянуто основні етапи формування проєкту бюджету громади. Зокрема, Наталія Полуян,  начальник фінансового відділу, ознайомила членів робочої зустрічі з розрахунками, до яких включені обов’язкові та першочергові щорічні статті видатків.В ході засідання було прийнято рішення внести зміну в таблицю по видатках згідно розглянутих питань та проєктів програм. Члени робочої групи схвалили проєкт бюджету 2023 для винесення на розгляд сесії селищної ради.

15:31 05.12.2022

До уваги жителів області! Куди телефонувати, якщо не працюють лінії екстрених служб

У разі довготривалої відсутності електроенергії існує ймовірність відсутності зв’язку на лініях екстрених служб. Тож на Чернігівщині діятимуть додаткові канали зв’язку на той випадок, якщо жителі області не зможуть додзвонитися на потрібні номери. Зателефонувати можна буде за такими телефонами.

15:20 02.12.2022

Засідання дев'ятнадцятої(позачергової) сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

Сьогодні, 2 грудня 2022 року перед засіданням сесії депутати провели спільне засідання постійних комісій селищної ради. Після засідання комісії під головуванням  селищного голови Ніни Ворох відбулося засідання дев’ятнадцятої  (позачергової) сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради.У роботі сесії взяло участь 13 депутатів, на розгляд пленарного засідання було винесено одне питання порядку денного.  Депутати успішно опрацювали питання та прийняли відповідне рішення.

14:59 02.12.2022

Вічна пам’ять Герою!

Сьогодні, 1 грудня 2022 року, відбудеться прощання з загиблим Героєм – Буцком Максимом Івановичем, який мужньо боронив нашу рідну землю та кожного з нас.

09:00 01.12.2022