Дотримання громадського порядку у святкові дні

Відповідно до рішення ухваленого Радою оборони області на своєму черговому засіданні (протокол від 22 грудня 2022 року №17) з метою забезпечення належного рівня публічної безпеки та порядку під час святкування Нового року та Різдва на території району:

14:29 28.12.2022

Щодо включення підприємств до переліку об’єктів критичної інфраструктури

Наразі у Міністерстві аграрної політики та продовольства України створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.

11:07 28.12.2022

Про участь в проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України"

Протягом серпня-грудня 2022 року Михайло-Коцюбинська громада прийняла участь в проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» в рамках Програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»  за підтримки Європейського Союзу спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та громадською організацією «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

13:58 27.12.2022

ФССУ завершив фінансування щомісячних страхових виплат – потерпілим направлено 900 млн грн упродовж грудня

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин вчасно отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати.

13:32 26.12.2022

ФССУ призначив 24,2 мільйона гривень страхових виплат постраждалим внаслідок бойових дій і сім'ям загиблих

Поранення чи смерть внаслідок бойових дій під час виконання посадових обов’язків є страховим випадком – Фонд соціального страхування України гарантує виплати і медико-соціальні послуги для всіх українських працівників, які постраждали на роботі через російську агресію.

13:31 26.12.2022

Як дізнатись, коли оплатять лікарняні або декретну допомогу

Допомоги за лікарняними та декретні виплати продовжують фінансувати в умовах воєнного стану. Їх здійснює Фонд соціального страхування України – виплати нараховуються в повному обсязі попри недоотримання частки від ЄСВ відносно плану з початку повномасштабної війни.

13:30 26.12.2022

Допомога  за один день лікарняного зросла на 58,7 гривні

Допомога за один день лікарняного зросла на 58,7 гривні

Попри воєнний стан допомога від Фонду соціального страхування України на час лікування продовжує зростати. За підсумками одинадцяти місяців 2022 року за кожен день перебування на лікарняному ФССУ у середньому виплачує допомогу у розмірі 431,42 гривні – це на 58,7 гривні більше, ніж за той же період минулого року.

13:29 26.12.2022