Про участь в проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України"

Дата: 27.12.2022 13:58

Протягом серпня-грудня 2022 року Михайло-Коцюбинська громада прийняла участь в проєкті «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» в рамках Програми «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України»  за підтримки Європейського Союзу спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та громадською організацією «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень».

Участь у заході взяли представники Куликівської, Менської, Михайло-Коцюбинської, Ніжинської, Остерської, Прилуцької, Сновської, Сосницької та Іванівської територіальних громад.

За результатами відбору Михайло-Коцюбинська громада визначена партнером.

Відбулись такі заходи в рамках проєкту:

• проведення оцінки потреб громад для конкретизації специфічних викликів, для вирішення яких необхідна юридична підтримка органам місцевого самоврядування та надавачам адміністративних послуг;
  • серія онлайн-тренінгів для підвищення спроможності та стійкості місцевих психологів у наданні психосоціальної допомоги населенню та ВПО;
  • серія онлайн-тренінгів для підвищення спроможності та стійкості надавачів адміністративних послуг місцевому населенню та ВПО;
  • надання спеціалізованої юридичної допомоги органам місцевого самоврядування для вирішення актуальних проблем у наданні послуг місцевому населенню та ВПО

У заходах приймали участь керівництво громади, працівники відділу економічного розвитку, ЦНАПу та ЦНСП.

У підсумку Михайло-Коцюбинська громада отримала технічну підтримку – два ноутбуки та два багатофункціональні пристрої.