Гуманітарний вантаж для облаштування Пунктів Незламності

20 січня 2023 року Михайло-Коцюбинська громада  отримала гуманітарний вантаж для облаштування Пунктів Незламності. Це благодійна допомога від Міжнародної організації з міграції (МОМ). У вантажі - комплекти постільної білизни, матраци, сонячні лампи, стільці, ковдри та каністри для води, які передані на п’ять Пунктів Незламності (смт.Михайло-Коцюбинське, с.Андріївка, с.Шибиринівка, с.Ковпита, с.Кархівка).

10:19 30.01.2023

29 січня Україна вшановує пам'ять героїв битви під Крутам

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії України. Вранці 29 січня 1918 року розпочався наступ на українські позиції 4-х тисячного більшовицького загону і московських червоногвардійців. Українське військо, якому судилось вступити в криваву сутичку з цією ордою, налічувало близько 300 бійців Студентського куреню, 250 першої української військової школи та 40 гайдамаків. Бій тривав до вечора, було відбито кілька атак, втрати склали до 300 убитих, поранених чи полонених.27 полонених юнаків було розстріляно. Після здобуття Україною незалежності подвиг героїв Крут зайняв гідне місце в пантеоні національної слави, став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за державну незалежність. Бій під Крутами став символом незламності та стійкості українського народу. Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі. Ця героїчна і водночас трагічна подія знаменувала початок нової епохи українців, усвідомлення права жити на власній землі та святого обов’язку – боронити її.Вічна слава героям Крут!

14:43 27.01.2023

До Михайло-Коцюбинської селищної ради із робочим візитом завітали працівники Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області

27 січня до Михайло-Коцюбинської селищної ради із робочим візитом завітали та поспілкувалися із заступником селищного голови Мариною Галько працівники Чернігівського районного управління поліції ГУНП в Чернігівській області щодо можливості участі територіальної громади в Проєкті «Вихователь безпеки» який реалізовується за ініціативи Управління ювенальної превенції Національної поліції України та Міністерства внутрішніх справ України у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад та територій України, освітнім омбудсменом України, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

13:35 27.01.2023

Михайло-Коцюбинська громада отримала гуманітарну допомогу

За сприяння Благодійного фонду «Фортечний» в особі виконавчого  директора Миколи Козловського Михайло-Коцюбинська громада отримала гуманітарну допомогу (сонячні лампи, обігрівачі) для установ та закладів громади: пунктів незламності та обігріву, медичних установ, закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти.

13:50 25.01.2023

Як отримати допомогу при народженні дитини та «пакунок малюка» у 2023 році

При народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено незважаючи на воєнний час, а також про “пакунок малюка”.

14:55 24.01.2023

До уваги громадян!

з січня 2023 року пільги на оплату ЖКП виплачуються у грошовій формі

12:52 24.01.2023

Вічна пам’ять Герою!

В останню путь провели земляка, який загинув у бою за Незалежність України!

08:22 24.01.2023

Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів

2023 року набув чинності оновлений Порядок організації та ведення військового обліку призовників, військовозабов'язаних та резервістів, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022 року № 1487. Більш детальна інформація за посиланням.

15:15 23.01.2023