Дата: від до Скинути

ФССУ оплатить допомогу за лікарняним, навіть якщо працівник захворів у перший робочий день

Фонд соціального страхування України гарантує страховий захист для всіх українських працівників. Навіть якщо ви захворіли у свій перший робочий день, ФССУ оплатить допомогу за лікарняним у повному обсязі.

13:29 26.12.2022

На Чернігівщині заборонено продаж та використання піротехніки

У Чернігівській області запроваджено заборону на продаж та використання піротехнічних засобів протягом дії воєнного стану. Таке рішення ухвалила Рада оборони області на своєму черговому засіданні (протокол від 22 грудня 2022 року № 17).

09:08 26.12.2022

23 грудня 2022 року відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

23 грудня 2022р. під керівництвом голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніни Ворох відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалось 8 питань, які стосувались   невідвідування учнями закладів загальної середньої освіти; стану виконання батьками батьківських обов’язків, щодо обов’язковості  здобуття повної середньої освіти дітьми; налагодження комунікації між усіма учасниками навчального процесу з метою вирішення проблем, що перешкоджають в отриманні освіти дітьми.

14:44 23.12.2022

Відбувся фестиваль " Яскраві зіроньки громади"

22 грудня 2022 в Михайло-Коцюбинській ТГ відбувся фестиваль «Яскраві зіроньки громади» з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення умов для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих, розумних, інтелектуально-обдарованих особистостей. Адже діти – це майбутнє будь-якої нації, будь-якої держави, саме з них починається все найкраще в світі.

14:16 22.12.2022