Дата: від до Скинути

З 1 листопада змінилася вартість надання адміністративних послуг у сфері міграції

З 1 листопада 2022 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 14 жовтня 2022 року № 1180 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016 р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції.

11:10 02.11.2022

Уряд виділив кошти на дрова для соціально вразливих жителів чотирьох громад Чернігівщини

Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції щодо забезпечення мешканців, які проживають у громадах, прилеглих до зон проведення бойових дій, безкоштовною паливною деревиною.

10:05 01.11.2022

Методичні матеріали для бізнесу

На сьогодні є різні Програми підтримки бізнесу, як від держави так і від зовнішніх донорів, щоб допомогти підприємцям та пришвидшити відновлення економіки. В рамках Програми покращення індексу конкурентоспроможності міст, відбулося засідання Міжміської робочої групи, що проводиться за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» на тему інструментів підтримки бізнесу у період війни. Щоб об'єднати інформацію щодо грантів, за підсумками заходу, команда експертів ГО «Електронна республіка» розробила інфографіку у зручному форматі.з якою ви можете ознайомитися нижче та подати заявку щодо участі за вказаними контактними даними.

09:42 01.11.2022

У Чернігівській області з листопада діятиме заборона на вилов риби у зимувальних ямах

З першого листопада у водоймах Чернігівщини заборонено осінньо-зимовий лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Така риболовля не дозволятиметься до початку весняно-літньої нерестової заборони, в деяких місцях – до закінчення зимового періоду.

09:39 27.10.2022

Щодо безпечного користування теплогенеруючими приладами в осінньо-зимовий період

У осінньо-зимовий період збільшується навантаження на електромережі через те, що громадяни часто використовують конвектори та обігрівачі за для опалення житла. Але нерідко саме неправильне використання електроприладів чи їх несправність призводить до виникнення пожеж, значних матеріальних збитків і навіть загрози життю і здоров’ю людей.

08:22 25.10.2022