Дата: від до Скинути

Урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися у Михайло-Коцюбинській громаді

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту і незамуленість.

15:52 09.11.2022

У Михайло-Коцюбинській громаді продовжують працювати над оновленням Стратегії розвитку громади в умовах повоєнного відновлення

09 листопада 2022 року, відбулося четверте засідання робочої групи з актуалізації Стратегії розвитку Михайло-Коцюбинської громади в умовах повоєнного відновлення та впровадження механізму моніторингу і оцінки.

14:28 09.11.2022

До Дня української писемності і мови

В рамках відзначення Дня української писемності і мови, який відзначається щорічно 9 листопада згідно з Указом Президента України від 9.11.1997 № 1241/97 «Про День української писемності та мови» на замовлення Міністерства культури та інформаційної політики України було виготовлено візуальні матеріали для громадськості.

08:01 09.11.2022

ОГОЛОШЕННЯ!

У п'ятницю, 11 листопада 2022 року, начальник Чернігівського районного управління поліції полковник Олександр Сергійович Шульга проведе особистий прийом громадян в смт. Михайло-Коцюбинське. Прийом громадян відбудеться з 13.30 до 15.30 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, 50

10:18 08.11.2022

«Як менше витрачати тепло» та «Що вам робити, якщо зникло опалення?»

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років.

15:26 04.11.2022