ОГОЛОШЕННЯ!

У п'ятницю, 11 листопада 2022 року, начальник Чернігівського районного управління поліції полковник Олександр Сергійович Шульга проведе особистий прийом громадян в смт. Михайло-Коцюбинське. Прийом громадян відбудеться з 13.30 до 15.30 в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради за адресою: вул. Шевченка, 50

10:18 08.11.2022

«Як менше витрачати тепло» та «Що вам робити, якщо зникло опалення?»

Триває розпочата Міністерством розвитку громад та територій України інформаційна кампанія «Готуймося!», спрямована на максимальне інформування громадян про підготовку до опалювального сезону 2022/23 років.

15:26 04.11.2022

До уваги внутрішньо переміщених громадян!

Уповноважені особи Головного управління Національної соціальної сервісної служби у Чернігівській області проводитимуть вибіркові перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

09:36 04.11.2022

Під час воєнного стану тривалість виплати допомоги по безробіттю не може перевищувати 90 календарних днів

Таку норму передбачає Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування служби зайнятості, соціального страхування на випадок безробіття, сприяння продуктивній зайнятості населення, у тому числі молоді, та впровадження нових активних програм на ринку праці», що набув чинності 29 жовтня поточного року.

08:43 04.11.2022

В Україні діє державна інформаційна платформа "Діти війни"

“Діти війни” - це державний портал розшуку дітей, який публікує актуальну інформацію про постраждалих та приймає звернення із запитом розшуку дитини або інформацією про її місцеперебування. Усі запити, зібрані на сайті childrenofwar.gov.ua, негайно опрацьовують Національна поліція України, Офіс Генерального прокурора та Національне інформаційне бюро.

10:24 03.11.2022