Новий навчальний рік у новому сучасному просторі завдяки підтримці європейських партнерів

Дата: 10.10.2023 17:03

У межах проєкту «Безпечне повернення до навчання в Україні» фінська міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA) забезпечила відкриття двох тимчасових навчальних просторів у громадах Чернігівської області та одного на Київщині – школярі та вчителі тепер мають сучасні приміщення для забезпечення навчального процесу. Проєкт впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Сьогодні, 10 жовтня 2023 року в рамках реалізації проєкту   в Михайло-Коцюбинському ліцеї в особі директора Фонду «Фінська церковна допомога» Марущак  Патріції Лінн, за участі начальника обласного управління освіти і науки Юрія Музики та за участі селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Ніни Ворох  відбулось ознайомлення з роботою модульного простору.  Це повноцінне навчальне приміщення на шість класів з меблями, електронним обладнанням, системами кондиціонування повітря та опалення, туалетами, пандусом дозволяє одночасно забезпечувати навчання для 120 учнів та учениць.

Дякуємо нашим Європейським партнерам за співпрацю та турботу про дітей.