Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту

Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання протокольного рішення № 19 наради керівництва Міністерства внутрішніх справ України та органів системи МВС від 18.07.2022, з метою підвищення рівня обізнаності населення щодо правил поведінки в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру розробила Примірний алгоритм дій населення за сигналами оповіщення цивільного захисту.

10:37 17.10.2022

Дорожня карта для ВПО_Спільний проєкт БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" та УВКБ ООН

У рамках  Проєкту «Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в Чернігівській області БО "БФ "Стабібізейшн Суппорт Сервісез" за підтримки УВКБ ООН та відповідно до запиту було розроблено Дорожню карту для внутрішньо переміщених осіб (у додатку).

10:09 17.10.2022

Михайло-Коцюбинська селищна рада вітає!

Сьогодні, 14 жовтня, голова Михайло-Коцюбинської громади Ніна Ворох привітала працівників селищної ради з потрійним святом  - Днем захисників та захисниць України, Днем козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці.  Ніна Ворох разом із головою первинної профспілкової організації Михайло-Коцюбинської  територіальної громади Тетяною Шпак вручили приємні подарунки  представникам чоловічої статі колективу.

09:53 14.10.2022

«ДОВІДНИК БЕЗБАР'ЄРНОСТІ» – «У ВОЄННИЙ ЧАС»

24 лютого, коли росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, звичне життя українців кардинально змінилося. З першого дня війни українці шукають відповіді на запитання, якими ніколи не задавалися раніше.

15:42 12.10.2022

Електроживлення північних громад відновлено. Але ситуація в енергосистемі залишається складною

Учора увечері аварійно відключилася лінія електропостачання, що живить північні громади Чернігівщини. Без електрики опинилася низка населених пунктів Чернігівського, Корюківського та Новгород-Сіверського районів.

14:32 12.10.2022

Щодо підвищення рівня ідентифікації та реєстрації тварин

Внаслідок відкритої військової агресії російської федерації проти України відбувається значне погіршення контролю за обліком та переміщенням тварин, зокрема через зниження рівня їх ідентифікації, що створює загрозу для харчової безпеки в країні.

14:04 12.10.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

УВАГА! Ознайомтеся з наступною інформацією, наданою ДСНС України! Це може зберегти ваше життя!

16:28 11.10.2022