Михайло-Коцюбинська громада отримала шкільний автобус

Дата: 06.11.2023 14:14

4 листопада 2023 року  під час візиту Президентки Європейської Комісії Урсули фон дер Ляєн до Києва, громадам Київської, Сумської, Миколаївської, Дніпропетровської, Львівської та Чернігівської областей  урочисто передано 370 автобусів для учнівства. На церемонії передачі були присутні перша леді Олена Зеленська, Президентка Єврокомісії фон дер Ляєн, міністр освіти і науки Оксен Лісовий, представники громад. Автобуси закупили для українських дітей у межах кампанії солідарності «Шкільні автобуси для України».

Цю кампанію започаткували Президентка фон дер Ляєн та перша леді Олена Зеленська восени 2022 року, оскільки тисячі українських дітей потребують транспорту для підвезення до шкіл.

Ключі від одного з таких автобусів було вручено директору Пакульської гімназії Олегу Дацюку для здійснення підвозу учнів.

Ми дякуємо кожному партнеру й кожному мешканцю Європейського Союзу за внесок у добробут українських дітей!