Поліпшення громадської безпеки та соціальної згуртованості через ініціативи від громадськості

Дата: 03.11.2023 15:42

У 2023 році Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру впроваджує на території Чернігівської області один із компонентів своєї діяльності: Громадська безпека та соціальна згуртованість, в рамках якої планується підтримка реалізації міні ініціатив на Робочих групах з громадської безпеки та соціальної згуртованості, які будуть реалізовані в 2024 році.
Міні-ініціативи на конкурс можуть подаватися ініціативними групами та громадськими організаціями на суму до 3 тис. доларів. Міні-ініціатива, яка набере найбільшу кількість голосів за результатами голосування, буде підтримана Програмою ООН.
На засіданні Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Михайло-Коцюбинської селищної ради, проведення яко
ї планується 20 листопада 2023 року о 14.00 годині в залі засідань Михайло-Коцюбинської селищної ради, буде розглянуто питання «Про розгляд та затвердження міні-ініціатив на 2024 рік».  Автори ідей  повинні будуть презентувати свої міні-ініціативи по напрямках громадська безпека та соціальна згуртованість.
Аплікаційн
а форма та бюджет
В разі виникнення запитань звертайтесь (063) 99-99-290 Ірина.
У рамках даного проєкту кожен ініціативний житель громади, або член робочої групи може прийти на засідання із власною ідеєю щодо покращення безпеки в громаді чи соціальної згуртованості.
Запрошуємо громадські, благодійні організації та ініціативні групи взяти участь у конкурсі міні-ініціатив!

За інформацією відділу економічного

розвитку та інвестицій