Новий рік - 2023

2023 рік Україна зустрічає в режимі повномасштабної війни і постійних обстрілів. Святкові заходи не скасовуються, але відчутно скорочуються.

15:19 21.12.2022

Про скликання двадцятої сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

Сьогодні, 21 грудня  2022 року, у приміщенні селищної ради  (вул. Шевченка 50, смт. Михайло-Коцюбинське) під головуванням  селищного голови Ніни Ворох відбулося  засідання двадцятої  сесії  восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради.  На розгляд пленарного засідання було винесено 57 питань порядку денного. Ключовим питанням сесії було бюджет на 2023 рік. Депутати успішно опрацювали питання та прийняли відповідні рішення, які згідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.

14:49 21.12.2022

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які мають на меті набути/підтвердити статус платників єдиного податку четвертої групи у 2023 році!

До обласної ради надходять клопотання сільськогосподарських товаровиробників з проханням прийняти рішення обласної ради відповідно до підпункту 298.8.4 пункту 298.8 Податкового кодексу України про наявність обставин непереборної сили та включення їх до переліку суб'єктів господарювання, що постраждали внаслідок таких обставин. З метою максимального захисту економічних інтересів суб'єктів господарювання обласна рада готує відповідний проєкт рішення і формує перелік суб'єктів господарювання для розгляду на черговій сесії обласної ради. Дане рішення надасть змогу підприємствам зберегти статус платника єдиного податку 4 групи.

15:09 20.12.2022

Про проведення семінару

Міністерство аграрної політики та продовольства України за підтримки проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» 20 грудня 2022 року проводить семінар на тему «Органічне виробництво: вимоги та можливості» (програма додається). Захід проходитиме з 10.00 до 13.00 год. в режимі оn-line на платформі Zoom. Основною метою заходу є ознайомлення учасників із перевагами ведення органічного виробництва, вимогами до його основних процесів та законодавчого регулювання у цій сфері. Для участі у заході слід зареєструватися за формою: https://forms.gle/qcnL5ne2Uj7BsnAZ9. Посилання на підключення до заходу буде направлено на електронну пошту, зазначену при реєстрації.  У разі виникнення питань прохання звертатися до головного спеціаліста відділу державної політики у сфері органічного виробництва Департаменту державної політики у сфері санітарних та фітосанітарних заходів Мінагрополітики Анни Войтюк, тел. (096) 122 33 06.

15:01 19.12.2022

Як оплачувати лікарняні, які не змінили статус на «готово до сплати»

Електронний лікарняний має статус «закритий» з дня свого створення і змінює його на «готово до сплати» у день видачі – тобто через сім днів після дати закриття для лікарняних по тимчасовій непрацездатності і через сім днів після дати відкриття – для лікарняних по вагітності та пологах.

09:19 19.12.2022

Від чого залежить розмір допомоги за лікарняними

Фонд соціального страхування України опікується 11 мільйонами працюючих українців, кожен з яких має право на компенсацію втраченого заробітку в разі хвороби, травми, догляду за хворими рідними та в інших страхових випадках.

09:18 19.12.2022

У листопаді потерпілі отримали 906 мільйонів гривень щомісячних виплат

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України упродовж листопада отримали майже 170 тисяч потерпілих на виробництві та членів їх родин. Виплати профінансовано вчасно та в повному обсязі для потерпілих з усієї України, зокрема тимчасово окупованих територій.

09:18 19.12.2022

Процедура отримання лікарняних для працівників за-кордоном

Попри вимушену евакуацію за кордон, українські працівники не втрачають свого права на соціальний захист та забезпечуються допомогами від Фонду соціального страхування України. Зокрема, для застрахованих осіб, які виїхали за кордон через війну, ФССУ фінансує лікарняні та декретні допомоги.

09:15 19.12.2022