Засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 23.11.2023 14:31

23 листопада 2023 року під головуванням селищного голови Ніни Ворох відбулось засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Михайло-Коцюбинської селищної ради на 2024 рік, створеної згідно розпорядження селищного голови № 99 від 31 жовтня 2023 року. Під час засідання начальник фінансового відділу Наталія Полуян ознайомила робочу групу з планом роботи та з особливостями складання проєктів місцевих бюджетів на 2024 рік в умовах воєнного стану. Кожен із присутніх мав можливість внести пропозиції щодо врахування нагальних питань кожної галузі громади при формуванні видаткової частини бюджету, так як надходження податків через війну суттєво зменшилося.