Засідання Робочої групи з громадської безпеки та відновлення Михайло-Коцюбинської територіальної громади

Дата: 24.11.2023 11:11

20 листопада 2023 року відбулося чергове засідання Робочої групи з громадської безпеки та відновлення Михайло-Коцюбинської територіальної громади, в якому брали участь селищний голова Ніна Ворох, фахівчиня з мобілізації громад Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталія Красківська, голова робочої групи Марина Галько, члени робочої групи, представники громадських організацій та активні мешканці громади. Основною метою Робочої групи є обʼєднання зусиль громадськості, представників органів державної влади та місцевого самоврядування для виявлення, обговорення та пошуку шляхів вирішення проблем та усунення факторів, що негативно впливають на стан безпеки та соціальної згуртованості в Михайло-Коцюбинській територіальній громаді. Пані Наталія інформувала присутніх про роботу та фінансову можливість Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні. Також, було обговорено подальші зустрічі робочих груп, що плануються до проведення поточного року. Денис Губко дільничний офіцер поліції звітував про стан безпекової ситуації в громаді. Константин Коваль начальник 3 державного пожежно-рятувального посту (смт. Михайло-Коцюбинське) 1 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС УКРАЇНИ у Чернігівській області розповів про стан безпекової ситуації в громаді. Костянтин Санніков начальник місцевої пожежної команди проінформував про стан без пекової ситуації в громаді. Марина Галько, голова робочої групи представила операційний план діяльності Робочої групи в 2024 році. Також були внесені зміни в склад робочої групи. Були презентовані міні-ініціативи від молоді та ініціативних груп закладів освіти, які будуть реалізовані в 2024 році. Наприкінці зустрічі Ніна Ворох висловила вдячність міжнародним донорам за підтримку та сприяння в реалізації актуальних проєктів органів місцевої влади та громадських ініціативних груп.

Фото Юлії Савчук