Засідання Робочої групи із громадської безпеки та відновлення

Дата: 27.09.2023 08:51

26 вересня 2023 року в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулось засідання Робочої групи із громадської безпеки та відновлення. Члени та членкині Робочої групи розглянули важливі питання по відновленню громади в межах порядку денного. Присутні заслухали інформацію дільничого офіцера поліції Романа Семени, начальника місцевої пожежної команди Костянтина Саннікова та т.в.о. начальника 3 державного пожежно-рятувального посту 1 державного пожежного-рятувального загону ГУ ДСНС України у чернігівській області Віктора Сиси. Також заслухали інформацію начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму про початок нового навчального року – досягнення, проблеми, потреби Лідію Гаєвську. Наталія Красківська, спеціалістка з питань мобілізації громад, ПРООН в Україні (Програма ООН із відновлення та розбудови миру) пояснила учасникам заходу, що загальна мета соціальних ініціатив полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки, соціальної згуртованості та ефективної взаємодії з громадою на засадах партнерства. Переконані, що подальша діяльність Робочої групи, а також соціальні проєкти та ініціативи сприятимуть відновленню та розвитку Михайло-Коцюбинської громади!