Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

УЧАСТЬ У НАРАДІ

Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради взяла участь в онлайн-нараді з актуальних питань організованого початку 2021-2022 навчального року  під головуванням начальника Управління освіти і науки ОДА Миколи Конопацького.

14:02:33 25.06.2021

ДЕНЬ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ

Пам`ятна, трагічна дата – 80 років з дня початку німецько-радянської війни. Нацистська Німеччина вторглася на радянську територію по всій лінії кордону. Наше селище, як згадує Герой Радянського Союзу К. Ф. Шкаруба, виявилося окуповане 10 серпня 1941 року. «По всій вулиці з гуркотом рухались колони німецьких танків, гармат вбік міста Чернігова. Більше двох років село було окуповане. У травні 1942 року по всій вулиці есесівці гнали наших юнаків і дівчат в Чернігів для відправлення на каторгу до Німеччини. Крики і сльози матерів чуло і бачило село в ці дні. А влітку 1942-1943 рр. фашистський комендант Беме особисто на двоколці в 5.30 ранку мчав по вулиці і гнав стариків і підлітків на польові роботи. Хто не встигав, отримував покарання». Ось короткий епізод тих днів. Роки важких випробувань і втрат.

14:01:13 25.06.2021

НАРАДА З КЕРІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ

25 червня в відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулась нарада з керівниками закладів культури. На зустрічі обговорювались нагальні питання відзначення 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці Дня Незалежності України, проведення спортивного свята «Молодь обирає здоров’я»  благоустрій та поточні ремонти закладів культури, етика спілкування, сценарії заходів, пожежна безпека, дотримання протиепідемічних заходів.

14:00:18 25.06.2021

УЧАСТЬ У СТВОРЕННІ РУШНИКА-ВЕЛЕТНЯ

Нещодавно в області стартував творчий проєкт «Чернігівщини дерево-життя – могутній України оберіг» з виготовлення 200-метрового рушника за допомогою старовинної техніки нанесення візерунку вибійкою.

13:58:17 25.06.2021

НАВЧАЄМОСЬ ТА ПРАКТИКУЄМО

10.06.2021 року Інклюзивно-ресурсний центр приймав завідувачів, вихователів та асистентів вихователя для того, щоб підвищити їх професійний рівень з теми: «Комплексна корекція та міждисциплінарний підхід у роботі з дітьми в умовах ЗДО».

08:13:44 14.06.2021

ОНЛАЙН-КРУГЛИЙ СТІЛ «ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ У ШКОЛАХ СІЛЬСЬКОЇ МІСЦЕВОСТІ: ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТ»

Керівники закладів ЗСО11 червня 2021 року взяли участь в онлайн засіданні круглого столу, організаторами якого були Управління державної служби якості освіти у Чернігівській області.

08:11:13 14.06.2021

Перемоги юних велосипедистів

05-06 червня 2021 року відбувся Чемпіонат Чернігівської області з МТБ (маутенбайку). 5 червня 2021 року в індивідуальних гонках на 3.8 км серед молодших дівчат 2009 р.н. і молодших II місце посіла Веремійчик Ірина, 4-те – Фінів Софія, 6-те – Шеремета Любов.

11:37:08 10.06.2021