Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

Працівники закладів освіти та культури Михайло-Коцюбинської ОТГ вели цікаві онлайн-трансляції інформаційних добірок історичних матеріалів до Дня пам'яті Героїв Крут. Переглянути творчі доробки можна за посиланням:   https://www.facebook.com/groups/679717399159732

08:51:11 02.02.2021

ВЕБІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТВОРЧИХ ПЕДАГОГІВ

Відділом  освіти,  молоді,  спорту,  культури  і  туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради  28 січня 2021  року за участю викладача школи мистецтв Наталії Вікторівни Пильцової   було організовано та проведено вебінар-практикум для вихователів ЗДО, педагогів, які викладають інтегрований курс мистецтво, вчителів та керівників гуртків художньо-естетичного спрямування ЗЗСО на тему: «Живопис та графіка на уроках (заняттях) образотворчого мистецтва».

08:48:53 02.02.2021

Участь в онлайн-заходах

Спеціаліст відділу  освіти, молоді, спорту, культури і туризму  Олена Маслова 26, 28 січня 2021 року взяла участь у дводенному онлайн-інтерактиві для освітніх експертів Чернігівської та Чернівецької областей за навчальним модулем "Недискримінаційний підхід як складова забезпечення внутрішньої системи якості освіти". Модуль викладали сертифіковані тренерки й експертки МОН України з антидискримінаційної експертизи освітнього контенту  громадської організації "ЕдКемп Україна" спільно з управлінням Державної служби якості освіти у Чернігівській області.

08:04:36 02.02.2021

Участь у відео-конференціії Київського регіонального центру оцінювання якості освіти

Спеціаліст відділу Олена Маслова та керівники закладів ЗСО Михайло-Коцюбинської громади 18 та 19 січня 2021р. взяли участь у відео-конференціії Київського регіонального центру оцінювання якості освіти на тему «Особливості підготовки та формування комплектів документів, реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році».

16:43:32 22.01.2021

Працівники закладів освіти та культури Михайло-Коцюбинської ОТГ вели цікаві онлайн трансляції поздоровлень з Днем Соборності України. Переглянути творчі доробки можна за посиланням:

15:21:23 22.01.2021

25  січня здобувачі освіти Михайло-Коцюбинської громади розпочнуть навчально-виховний процес у звичному режимі, але з дотриманням профілактичних та обмежувальних протиепідемічних  заходів для закладів освіти,  визначених постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня  2020 року №1236 bit.ly/2Y78No9.

15:18:37 22.01.2021

ВЕБІНАР ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ

21 січня 2021 року спеціаліст відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Алла Прищеп взяла участь у вебінарі для спеціалістів відділів освіти ОТГ, психологів та соціальних педагогів закладів освіти із проблеми «Актуальні питання розвитку психологічної служби системи освіти в умовах змішаного навчання у 2021 році». Захід був проведений Навчально-методичним центром психологічної служби у системі освіти Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського.

15:17:13 22.01.2021

Конкурси в онлайн-форматі

В онлайн-форматі 15 січня 2021 року був проведений ІІ етап  ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

11:16:37 19.01.2021