Відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради

ПРОДОВЖЕНО ПРИЙОМ ЗАЯВ ДО МОЛОДІЖНОЇ РАДИ

У зв’язку з низькою активністю  молоді щодо участі в установчих зборах по обранню кандидатів до Молодіжної ради, відділ освіти, молоді, спорту, культури і туризму продовжує прийняття заяв до 15 травня 2021 року.

12:41:16 19.04.2021

«Безпека в житті-життя в безпеці»

З метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення проводиться конкурс «Безпека в житті-життя в безпеці».

11:32:18 19.04.2021

«ДЖУРА - 2021»

Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради на платформі Zoom проведено онлайн-семінар для організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в закладах освіти.

16:28:01 05.04.2021

ЗАСІДАННЯ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ

Відбулося підсумкове онлайн-засідання атестаційної комісії II рівня. Четверо управлінців   закладів освіти були атестовані на «відповідність займаній посаді», 5 педагогів закладів освіти громади підтвердили раніше присвоєну «вищу кваліфікаційну категорію» та один працівник звання «старший учитель».

16:27:58 05.04.2021

ПІДВИЩУЄМО ФАХОВИЙ РІВЕНЬ...

Спеціаліст відділу Маслова Олена 01.04.2021 року взяла участь в онлайн-семінарі для освітніх експертів «Основні аспекти здійснення самооцінювання управлінських процесів у закладі загальної середньої освіти» за участю Служби якості освіти у Чернігівській області:

16:28:46 02.04.2021

Відділом освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради підготовлено збірку «10 перлинок культури громади».

16:26:10 02.04.2021

РОЗБУДОВА СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ В ГРОМАДІ

02 квітня 2021 року відбувся онлайн-семінар для  керівників закладів загальної середньої освіти та працівників  органу управління освітою Михайло-Коцюбинської селищної ради із теми «Розбудова системи забезпечення якості освіти в громаді»:

16:24:00 02.04.2021