Проєкти рішень

Дата: 22.09.2021 08:29

РІШЕННЯ

від ______     року                                                    смт. Михайло-Коцюбинське

Про реорганізацію комунального закладу Шибиринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

в Шибиринівську гімназію Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту»,  з метою приведення мережі закладів освіти до норм законодавства,  селищна рада ВИРІШИЛА:

2. Змінити найменування комунального закладу Шибиринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на  Шибиринівська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

1. Відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради  (Гаєвська Л.О.) доручити провести процедуру реорганізації з дотриманням вимог чинного законодавства України (вжиття заходів організаційно-кадрового характеру, інших заходів з проведення процесу реорганізації).
  2. Доручити керівнику закладу освіти до наступної чергової сесії розробити Статут та  надати документи для здійснення в установленому порядку, передбаченому законодавством, державної реєстрації.
  3. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Михайло-Коцюбинської селищної ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Галько М.М.

РІШЕННЯ

від ______ року                                                    смт. Михайло-Коцюбинське

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення мережі закладів освіти до норм законодавства,  селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Змінити найменування комунального закладу Михайло - Коцюбинська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на Михайло-Коцюбинський ліцей Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

Селищний голова                                              Ніні ВОРОХ

РІШЕННЯ

Про реорганізацію Пакульського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівської області

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», з метою приведення мережі закладів освіти до норм законодавства,  селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Реорганізувати Пакульський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівської області у Пакульську гімназію Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  2. Змінити найменування Пакульського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівської області на Пакульська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  3. Відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради  (Гаєвська Л.О.) доручити провести процедуру реорганізації з дотриманням вимог чинного законодавства України (вжиття заходів організаційно-кадрового характеру, інших заходів з проведення процесу реорганізації).
  4. Доручити керівнику закладу освіти до наступної чергової сесії розробити Статут та  надати документи для здійснення в установленому порядку, передбаченому законодавством, державної реєстрації.
  5. Дане рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Михайло-Коцюбинської селищної ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника  голови Михайло-Коцюбинської селищної ради Галько М.М.

РІШЕННЯ

Про реорганізацію комунального закладу Мньовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

1. Реорганізувати комунальний заклад Мньовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області у Мньовська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області
  2. Змінити найменування комунального закладу Мньовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на Мньовська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

РІШЕННЯ

від ______ року                                                    смт. Михайло-Коцюбинське

Про реорганізацію комунального закладу Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

в Андріївську гімназію Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», у зв’язку з відсутністю здобувачів освіти 10-11 класів та з метою приведення мережі закладів освіти до норм законодавства,  селищна рада ВИРІШИЛА:

2. Змінити найменування комунальний заклад Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на  Андріївська гімназія Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.