РЕКОРД ВСТАНОВЛЕНО!

Дата: 05.07.2021 13:33

Фото без опису28 червня 2021 року, на День Конституції, у Чернігові зафіксували рекорд України - найбільший у країні рушник. Рушник, довжиною понад 200 метрів та шириною 220 сантиметрів, внесли до Книги рекордів України. Його виготовляли упродовж місяця за старовинною технікою вибійки. До процесу долучилося понад 300 учасників, це майстри, представники територіальних громад, національно-культурних товариств, творчих колективів, громадських організацій, волонтери, керівництво міста та області тощо.

До почесної місії виготовлення та розгортання долучилися і представники Михайло-Коцюбинської громади, спеціалісти  відділу освіти, молоді, спорту, культури  і туризму Олена Доброговська, Лариса Василенко та методист Михайло-Коцюбинської публічної бібліотеки Німченко Алла. Дуже приємно було залишити свій відбиток не тільки на рушнику, але й в історії всієї України!

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради