СПІЛЬНО РЕАЛІЗУЄМО ВАЖЛИВІ ПРОЄКТИ

Дата: 23.09.2021 16:55

В рамках реалізації проєкту: «Програма з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради проведено зустріч з представниками НУ «Чернігівська політехніка». Захід за тематикою «Жінки, мир, безпека: чому це важливо», який проводить ГО «Центр гендерної освіти» за підтримки ГО «Фундація прав людини» та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина спрямований  на посилення в суспільстві  ідеї діалогу заради порозуміння та примирення, як важливої умови сталого розвитку країни, її європейської інтеграції.

У заході також брали участь молоді вчителі та старшокласники Михайло-Коцюбинської громади, амбасадор проєктуНітченко Алла Григорівна, доцент кафедри правоохоронної діяльності та загальноправових дисциплін Національного Університету  «Чернігівська політехніка», координаторка проєкту – Наталія Валеріївна Шакун, завідувач кафедри філософії та суспільних наук.

Дякуємо почесним гостям за пропозицію співпрацювати з активною молоддю громади та можливість долучатися до реалізації проєктів, важливих для спільної громадської діяльності, створення простору для повноправної участі молоді громади у розв'язання питань, пов’язаних з побудовою миру та встановленням безпеки.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

Михайло-Коцюбинської селищної ради