“УВАГА КОНКУРС”

Виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

14:58:00 15.01.2019

Електронний сервіс допоможе громадянам в заповненні декларацій про доходи

З 01 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі - декларація) та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.

08:49:05 10.01.2019

Останній місяць 2018 року приніс у скарбницю майже 933 мільйони гривень податків від платників Чернігівщини

До бюджетів усіх рівнів у грудні 2018 року платниками Чернігівщини сплачено 932,8 млн грн податків та зборів. Фактичні надходження грудня минулого року перевищено на 17 відсотків.

09:07:49 09.01.2019

З Новим роком!!!!!

Шановні жителі Михайло-Коцюбинської громади! Дорогі земляки!

10:43:05 01.01.2019

ЮВІЛЕЙНІ ВЕСІЛЛЯ У ЧЕРНІГІВСЬКОМУ РАЙОННОМУ ВІДДІЛІ ДРАЦС ГОЛОВНОГО ТУЮ У ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Річниця весілля — важлива і значуща подія в житті подружжя. Здавалося б, ще зовсім недавно щасливі молодята під звуки маршу Мендельсона обмінювались шлюбними обітницями. Тепер кожен прожитий рік сімейного життя набуває особливого значення, а у подружжя з’являється привід відзначити чергову річницю весілля. Особливо часто відзначають весільні ювілейні дати — 5, 10, 15 (і більше) років спільного життя. Як правило, такий знаменний день хочеться відзначити  у колі  рідних, близьких і друзів. Святкування кожної дати можна зробити урочистим, веселим і незабутнім заходом.

16:59:13 21.12.2018

На виконання вимог Закону України “Про ринок електричної енергії” з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії:

10:02:07 19.12.2018

У Чернігівській митниці ДФС діє «гаряча» телефонна лінія з питань оформлення транспортних засобів

З метою оперативного надання консультацій з питань, що виникають у громадян при реалізації норм Закону України від 08.11.2018 №2611-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та Закону України від 08.11.2018  №2612-VIII «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України» у Чернігівській митниці ДФС створено «гарячу» телефонну лінію.

08:55:14 06.12.2018