Події

Запрошення до участі у ярмарці підприємницьких ініціатив ветеранів війни "Створено Захисниками" в рамках фестивалю "Пульс Гідності" присвяченого до Дня Незалежності (24 серпня)

Шановні ветерани та ветеранки, які є суб`єктами малого та середнього підприємництва, запрошуємо вас взяти участь у фестивалі "Пульс Гідності"

08:38:57 05.08.2021

Увага! Конкурс! Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, розпорядження селищного голови № 133 від 13 липня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування» виконавчий комітет Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – 9 штатних одиниць:

16:39:05 13.07.2021

Відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 року № 169, Розпорядження селищного голови Михайло-Коцюбинської селищної ради № 88 від 30 квітня 2021 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення наступної вакантної посади:

09:43:53 05.05.2021

До відома платників податку

Відповідно до вимог п.п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Кодексу доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/ або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним Кодексом України для ведення особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари, до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються.

15:50:49 29.04.2021