Чи впливатиме робота на виборчій дільниці на розмір субсидії або пенсії?

Робота членів виборчих комісій, котрі виконують свої повноваження у виборчій комісії на платній основі, а також членів виборчих комісій (зокрема пенсіонерів та осіб, які тимчасово не працюють) у день виборів, у день повторного голосування та дні встановлення підсумків голосування оплачується у визначеному Кабінетом Міністрів України розмірі та в порядку, визначеному Центральною виборчою комісією, за рахунок коштів Державного бюджету України, що надаються на підготовку та проведення виборів.

08:35:46 22.03.2019

Субсидіанти мають право платити менше, якщо на рахунках є невикористана субсидія

Якщо станом на березень на рахунках у субсидіантів в надавачів комунальних послуг є невикористані субсидії, так звана переплата, громадяни мають право платити менше – рівно на суму невикористаної державної допомоги. Якщо домогосподарство економило чи отримало субсидію «заднім числом» за ті місяці, коли оплата комунальних рахунків відбувалася власними грошима, воно має право вимагати зменшеної за лютий платіжки на суму невикористаної житлової субсидії. Це право гарантовано Постановою КМУ 848. Якщо на рахунках лежить чимала переплата, домогосподарство може розраховувати на ці кошти також і в квітні. Пояснюємо на конкурсному прикладі. Станом на березень в особистому кабінеті субсидіанта висвічується невикористана субсидія на суму 1500 грн. Домогосподарство спожило у лютому газу на суму 1000 грн. Таке домогосподарство має право вимагати перерахунку платіжки за лютий, де згідно із законом має стояти сума до сплати «нуль». Решту 500 грн переходить на квітень, і якщо сім’я спожила у березні газу на 1000 грн, їй у квітні залишається доплатити лише 500 грн. Субсидія, яку таке домогосподарство отримало готівкою у березні та отримає квітні, завдяки розумному споживанню енергоресурсів та наявності на рахунку в надавача послуги невикористаної допомоги, може бути використана на власний розсуд сім’ї.

08:34:10 22.03.2019

Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 року

Кабінет Міністрів України  20.02.2019 прийняв постанову № 124 “Питання проведення індексації пенсій у 2019 році”, якою затверджено Порядок проведення перерахунку пенсій відповідно до частини другої статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.

08:33:23 22.03.2019

ЗАПРОШУЄМО НА ТЕАТРАЛІЗОВАНУ КОНЦЕРТНУ ПРОГРАМУ

28.03 о 18.00 в селище Михайло-Коцюбинське завітає  Чернігівський  обласний академічний  український музично-драматичний театр ім. Т.Г.Шевченка із концертною програмою. Лунатиме музика із відомих кінофільмів, сучасні пісні у виконанні провідних вокалістів театральної сцени та романтичні танцювальні номери балету театру!

13:45:53 18.03.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №18 від 11 березня 2019 року Про скликання двадцять сьомої сесії селищної ради сьомого скликання

Відповідно до статей 46,47,55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламент Михайло-Коцюбинської селищної ради сьомого скликання скликати  двадцять сьому сесію  Михайло – Коцюбинської селищної ради сьомого скликання 26 березня 2019 року об 9.00 годині   в залі засідань  Михайло-Коцюбинської селищної ради.

08:53:50 15.03.2019

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБОРИ ГРОМАДЯН

02 березня  2019 РОКУ  В  12.00 ГОДИНІ  В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУДУТЬСЯ  ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДЯН З ПОРЯДКОМ ДЕННИМ:

12:57:35 20.02.2019

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 08 лютого 2019 року №17 Про скликання двадцять шостої сесії селищної ради сьомого скликання

Відповідно до статей 46,47,55 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламент Михайло-Коцюбинської селищної ради сьомого скликання скликати  двадцять шосту сесію  Михайло – Коцюбинської селищної ради сьомого скликання 19 лютого 2019 року об 9.00 годині   в залі засідань  Михайло-Коцюбинської селищної ради.

11:29:26 09.02.2019