ШАНОВНІ ХЛОПЦІ ТА ДІВЧАТА !!!

Оголошується підготовка до набору на навчання до вищих військових навчальних закладів та військових коледжів збройних сил України у 2020 році!

08:46:47 28.04.2020

Про стан забруднення навколишнього природного середовища.

Михайло-Коцюбинська селищна рада інформує, що в смт. Михайло-Коцюбинське, за межами селища розміщено місце видалення відходів (сміттєзвалище). Місце видалення відходів (МВВ) паспортизоване, обваловане, двічі на рік проводяться роботи по впорядкуванню  діючого МВВ.

16:39:36 25.03.2020

Увага! 29 лютого відбудуться загальні збори уповноважених представників громадян селища Михайло-Коцюбинське

Увага! 29 лютого о 10.00 год.  в приміщенні селищного будинку культури відбудуться загальні збори уповноважених представників громадян селища Михайло-Коцюбинське

08:06:45 19.02.2020

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ НАБІР НА БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

З метою підвищення рівня зайнятості осіб з інвалідністю, залучення їх до участі у процесі інтеграції до суспільного життя, Міністерство соціальної політики України разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» започаткувало соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

16:00:22 11.02.2020

Увага! Увага! Увага!

Шановні жителі селища Михайло-Коцюбинське повідомляємо, що з 1 лютого 2020 року буде змінено графік вивезення твердих побутових відходів.

12:41:22 16.01.2020

Михайло-Коцюбинська селищна рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення площею 2,5 кв. м, що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Чернігівський район, с.Андріївка, вул.Михайлівська, 131; та частини башти Рожновського в с.Андріївка Чернігівського району та області з цільовим використанням: для розміщення обладнання стільникового, супутникового та інших видів зв’язку з метою надання телекомунікаційних послуг. Термін, на яке майно передається в оренду: до 3-х років. Початковий розмір орендної плати розраховується згідно Методики розрахунку плати, пропорції розподілу та орендних ставок за оренду комунального майна МихайлоКоцюбинської ОТГ Чернігівського району Чернігівської області, затвердженої рішенням селищної ради від 16.11.2018р. Ознайомитися з вказаною Методикою та умовами типового договору оренди майна можна на офіційному веб-сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ. Заяви про оренду приймаються до 17.00 год. 08.11.2019 року за адресою: смт.Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, тел. (0462) 91-68-23.

16:52:49 22.10.2019