Події

Порядок повторної видачі свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану

Законом України "Про  державну  реєстрацію  актів  цивільного стану" від 01.07.2010 року передбачено, що державній реєстрації підлягають народження фізичної особи та її походження, шлюб, розірвання шлюбу у випадках, передбачених законом, зміна імені, смерть. Відповідно до  частини  першої  статті  18  вказаного  Закону про  факт державної реєстрації акта цивільного стану органами державної реєстрації  актів  цивільного  стану  видається відповідне свідоцтво. Повторна видача свідоцтв про державну реєстрацію акту цивільного стану регулюється Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні, затвердженими наказом Міністерства юстиції України 18.10.2000 № 52/5.

11:38:00 17.05.2018

Як проставити «Apostille» на офіційних документах, призначених для використання на території інших держав

Апостиль - це спеціальний штамп, який проставляється на офіційних документах, які були складені на території України, яким відповідно до ст. 5 Конвенції, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів, засвідчуються справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, і, у відповідному випадку, автентичність відбитка печатки або штампа, яким скріплений документ.

09:33:00 11.05.2018

ОГОЛОШЕННЯ

20 квітня 2018 року з 11.00 до 14.00  Управлінням державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області планується проведення навчань для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради щодо особливостей процедури прийняття документів через фронт-офіси у сфері реєстрації громадських формувань та необхідних документів для державної реєстрації створення, змін чи припинення громадських формування. Додатково будуть надані консультації про способи захисту своїх прав у повсякденному житті в рамках проекту "Я МАЮ ПРАВО" та роз"яснено про можливості он-лайн будинку Міністерства юстиції України

16:41:00 19.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ В ОРЕНДУ БУДІВЛІ

Михайло-Коцюбинська селищна рада  повідомляє про намір передати в оренду  будівлю харчоблоку за адресою Чернігівська обл. Чернігівський р-н, смт.Михайло-Коцюбинське, вул.Миру, 3, строком до 31.12.2018р.,  для використання за цільовим призначенням. Будівля потребує ремонту, з комунікацій – підключена електроенергія. За додатковою інформацією звертатись до селищної ради за адресою: смт.Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, 50, тел. (0462) 91-68-23.

13:47:00 19.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 20 СЕСІЇ 7 СКЛИКАННЯ

10:59:00 06.04.2018

Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим на виробництві

З 1 січня 2018 року Фонд соціального страхування України збільшив виплати потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також членам їх сімей. Підвищені страхові виплати майже 170 тисяч осіб отримають вже на початку лютого. Про це повідомили у виконавчій дирекції ФССУ.

08:40:26 07.02.2018