ЯК ОТРИМАТИ ПОДАТКОВУ ЗНИЖКУ НА РОЗВИТОК ДИТИНИ? Що таке податкова знижка?

Сьогодні кожна українська родина значну частину своїх доходів витрачає на розвиток своєї дитини та навчання її в закладах освіти. Та не кожна з них обізнана в тому, що можна повернути собі частину грошей, скориставшись так званою податковою знижкою.

09:25:18 27.08.2019

“УВАГА КОНКУРС”

Виконавчий  комітет  Михайло-Коцюбинської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

15:34:20 01.08.2019

Інформація

Інформація щодо використання власниками паспортів громадянина України у формі ID-картки персональних ідентифікаційних та персональних авторизаційних кодів.

22:49:30 11.07.2019

“УВАГА КОНКУРС”

17:50:43 09.07.2019

ОГОЛОШЕННЯ

З  11.05.2019 розпочався виборчий процес з підготовки та проведення додаткових виборів депутатів сільських та селищних рад 30 червня 2019 року в Михайло-Коцюбинській ОТГ .

10:33:19 17.05.2019